2 maja 2016 Redakcja Bieganie.pl Sport

Do zawodników startujących w WingsForLife


8 maja startuje trzecia edycja WingsForLife WorldRun. Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, to już ostatnie chwile na decyzję. Zarejestruj się tutaj. Rejestracje on-line zamykają się 4 maja w południe.

Do zawodników w sprawie nawadniania

Odwodnienie może być szczególnie ważnym problemem spowalniającym zawodników na trasie. WingsForLife jest o tyle nietypowe, że tylko niektórzy zawodnicy mogą doświadczyć odwodnienia związanego z długim czasem wysiłku. Chcąc zapewnić im możliwie dobry serwis w kwestii nawadniania chcemy wiedzieć kto z was prognozuje, że może spędzić na trasie czas dłuższy nić 3,5 godziny, czyli przebiec 50 km i więcej. Prosimy o przysyłanie informacji na adres: trening@bieganie.pl, z informacją: Imie i Nazwisko, planowany czas na trasie lub dystans. Namawiamy do skorzystania z kalkulatora. Jeżeli wiecie, że wasz znajomy startuje w biegu i może go to dotyczyć, podzielcie się z nim tą informacją.

Odbiór pakietów startowych

Odbiór pakietów w Biurze Zawodów na terenie kompleksu Malta (tzw. „budynek multimedialny” niedaleko campingu, wjazd od ul. Krańcowej).
Biuro Zawodów będzie czynne:
6 maja, piątek – w godz. 16:00 – 21:00
7 maja, sobota – w godz. 10:00 – 21:00
8 maja, niedziela – w godz. 8:00 – 11:00

DOKUMENTY NIEZBĘDNE DO ODBIORU PAKIETU STARTOWEGO

Aby odebrać pakiet startowy pamiętaj, żeby zabrać ze sobą dowód osobisty/dokument tożsamości.
Jeśli z ważnych przyczyn nie możesz odebrać pakietu osobiście przekaż znajomemu napisane przez Ciebie upoważnienie, ksero Twojego dowodu osobistego oraz podpisane przez Ciebie oświadczenie uczestnika dostępne na stronie wingsforlifeworldrun.com. Więcej jnformacji na stronie.

Czekamy na Ciebie w biurze zawodów na poznańskiej Malcie. Na wszystkich biegaczy czeka atrakcyjny pakiet startowy!

Możliwość komentowania została wyłączona.