NB 1080v12
 
29 stycznia 2015 Redakcja Bieganie.pl Sport

Chcesz przetestować nowe #FreshFoam Zante od New Balance?


Chcesz przetestować nowe #FreshFoam Zante od New Balance? Wejdź na Instagram!

4 2
Sezon na bieganie trwa cały rok, ale cztery razy w roku New Balance prezentuje ulepszone wersje swoich flagowych butów do biegania. W tegorocznym sezonie absolutnym hitem będą modele oparte na technologii Fresh Foam z serii Zante oraz Boracay, które świetnie sprawdziły się na rynku amerykańskim. 
yared3
Warto zaznaczyć, że w nadchodzącym sezonie biegowym w butach z technologią FreshFoam będzie trenować i startować Yared Shegumo, główny faworyt DOZ Maratonu w Łodzi. Wicemistrz Europy z ubiegłego roku od grudnia ostro trenuje w Etiopii pod sztandarem New Balance. Warto zaznaczyć, że start w Łodzi będzie dla niego jedynym maratonem w tym roku w Polsce. 
ZANTE W1980WP 2 HR
Czas to najcenniejsze co mamy, dlatego jako przedstawicielom jednej z najstarszych marek biegowych na świecie zależy nam na tym, aby więcej czasu poświęcać na bieganie niż czytanie informacji prasowych. Dlatego idąc z duchem czasu chcielibyśmy Was zaprosić do aktywnego śledzenia naszego kanału na Instagramie (www.instagram.com/newbalancebieganie) gdzie na bieżąco będziemy zdradzać Wam szczegóły związane z nową kolekcją biegową.  W tajemnicy zdradzamy, że w ciągu najbliższych kilku tygodni wybierzemy naszych testerów, którzy jako pierwsi w Polsce będą mieć możliwość przetestowania serii Boracay i Zante. 

Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl