22 lutego 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Buty i odzież z kolekcji ZigTech


Czujesz, że rozpiera Cię moc. Biegasz. Na długim dystansie towarzyszy ci równy oddech i miarowe tętno, którego wykres wygląda jak zygzak. Daj się zauważyć podczas wieczornego biegu po ulicach miasta lub pobytu w siłowni! Niezależnie od tego, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną wykorzystaj energię, jaką dają ci buty ZigTech! Teraz możesz je połączyć ze strojami ZigTech opracowanymi przy użyciu specjalnych włókien Celliant®, które podnoszą poziom tlenu w organizmie.

Na jesień 2010 roku Reebok wprowadził w Polsce innowacyjne buty ZigTech będące „napojem energetycznym dla stóp”, które pomagają redukować obciążenie kluczowych mięśni dolnych partii nóg. Lekkie, elastyczne i komfortowe obuwie ZigTech, dzięki zygzakowatej podeszwie amortyzującej siłę uderzenia pięty o podłoże, zapewnia sportowcom więcej energii w trakcie biegu lub treningu.  

ree art1Dziś marka Reebok, wykorzystując popularność tego modelu butów, rozszerza kolekcję ZigTech o linię odzieży dla mężczyzn. Stworzono je przy użyciu specjalnych włókien Celliant®, które podwyższają poziom tlenu w organizmie średnio o 7%!

Włókna Celliant® zastosowane przy produkcji odzieży ZigTech to specjalnie opracowane struktury wplecione w materiał. W badaniach klinicznych potwierdzono, że produkty zawierające Celliant® zwiększają poziom tlenu w organizmie. Włókna Celliant® tworzone są przy użyciu zbioru czułych optycznie naturalnych minerałów, którymi wzbogacono tkaniny poliestrowe.

Bill McInnis, specjalista firmy Reebok ds. zaawansowanych technologii i twórca butów ZigTech mówi: „Najlepsze w odzieży ZigTech jest to, że o ile technologia jest wysoce skomplikowana, o tyle korzyści wynikające z niej dla użytkownika ubrań z kolekcji ZigTech są proste i niezbędne każdemu sportowcowi – więcej tlenu!”

ree art2Ubrania ZigTech są nie tylko efektywne, ale też uniwersalne i wytrzymałe. Doskonale nadają się do biegania i treningu w każdym otoczeniu niezależnie od warunków atmosferycznych. Możesz je stosować, gdy ćwiczysz w siłowni lub trenujesz na zewnątrz. Efektywność włókien Celliant® nie zmniejszy się pod wpływem działania promieni słonecznych czy niskich temperatur. Nie musisz nosić strojów z kolekcji ZigTech bezpośrednio przy skórze, aby były skuteczne. Także kiedy założysz okrycie wierzchnie możesz być pewien, że zachowają swoje właściwości, bo ich działanie to wynik kombinacji różnych czynników. Odzież ZigTech skonstruowana jest z technologicznych materiałów, które sprawiają, że jej włókna nigdy się nie spierają i zachowują swoje właściwości z biegiem czasu, dzięki czemu ubrania z kolekcji ZigTech mogą służyć przez lata.

Energia zygzaka doceniona przez gwiazdy sportu!

„Nieważne czy mówimy o butach, czy o odzieży – ZigTech to energia!” – mówi Chris Froio, szef jednostki biznesowej Reebok Men w centrali w USA. „Stroje i obuwie z kolekcji ZigTech zostały zaprojektowane tak, aby pomagać sportowcom w osiąganiu jak najlepszych efektów. Śmiały design i kolory dają do zrozumienia, że treningi traktujesz serio.”

Obuwie i stroje z kolekcji ZigTech noszą najlepsi sportowcy świata: gwiazdy NFL – Peyton Manning, Chad Ochocinco i DeMarcus Ware, najwięksi zawodnicy NHL – Sidney Crosby i Alexander Ovechkin, gwiazdor NBA – John Wall, fenomenalni baseballiści Tim Lincecum i David Ortiz, piłkarz – Thierry Henry, mistrz formuły 1 – Lewis Hamilton i wielu, wielu innych.

Męska kolekcja ubrań Reebok ZigTech obejmuje linie: Premier Running (wyłącznie w kolorze czarnym) i ZigTech Training (w której dominuje grafit i czerń). Dostępne są w niej kurtki, spodnie, spodenki
i t-shirty.

Zygzak pojawia się w całej kolekcji ubrań ZigTech jako najważniejszy element graficzny. Wzory kolorystyczne odzieży ZigTech w sezonie wiosna/lato 2011 to błękitny – malibu blue, a także dostępny dla t-shirtów odcień czerwieni – excellent red.

kurtki ree 1

Grafitowa ZigLite Jacket ze stójką czy Zig Training Jacket w tym samym kolorze, ale z zasuwanym kapturem? Wybierz tę kurtkę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Rękawy obydwu zdobią atrakcyjne zygzakowate wzory w kolorze malibu blue. Identyczną barwę mają lamówki wokół suwaków kurtek, dlatego idealnie pasuje do nich bluza z kapturem ZigHoodie w tym właśnie odcieniu.

Kolekcja butów ZigTech wiosna/lato 2011

ree sony

W sezonie wiosna/lato 2011 mężczyźni mogą wybierać także spośród nowych modeli butów ZigTech. Model ZigSonic w wersji czarnej ze stylową zygzakowatą podeszwą w kolorze malibu blue świetnie uzupełni męską kolekcję ubrań. Uwagę innych biegaczy przykują beżowe buty ZigSonic z czerwoną podeszwą. Jeśli wolisz wtopić się w tłum, możesz wybrać ten model butów w stonowanym odceniu gravel przełamanym przez logo w wyróżniającym się w męskiej kolekcji kolorze throwing light.

ree fly

Jeśli planujesz wieczorny jogging, warto poznać model Premier ZigFly z logo Reebok stworzonym z odbijającego światło materiału, co sprawi, że będziesz widoczny nawet podczas nocnych biegów! Do wyboru – białe buty z podeszwą w kolorze malibu blue, czarne ZigTechy wzbogacone w energię fluorescencyjnego odcienia throwing light lub srebrne buty z wyraźnym czerwonym logo Reebok.

ree women

Kobiety również mogą w tym sezonie wypróbować buty ZigTech za sprawą modelu Premier ZigFly. Jest dostępny w kolorze czarnym, a jego podeszwa ma barwę dominującą w tym sezonie w damskiej kolekcji Reebok – indian magenta.

Poczuj moc dodatkowej energii płynącą z zygzaka w trakcie biegu lub treningu. Wypróbuj technologię ZigTech.

Cena:
Buty ZigSonic – 399PLN
Buty Premier ZigFly – 399PLN
Kurtka ZigLite Jacket – 369PLN
Kurtka Zig Training Jacket– – 329PLN
Bluza Zig Hoodie – 299PLN

Możliwość komentowania została wyłączona.