26 czerwca 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

Biegowi eksperci adidas czekają na Wasze pytania


Jak zmotywować się do biegania, gdy pogoda odbiera Ci chęci do wyjścia z domu? Jak trenować, aby poprawić swoje życiówki i uniknąć kontuzji oraz jak się prawidłowo odżywiać? Na takie i inne pytania fanów adidas Running Polska regularnie odpowiada trójka ekspertów.

Do Waszej dyspozycji oddaliśmy umieszczoną na Fan Page’u adidas Running Polska zakładkę „eksperci adidas” oraz aplikację za pomocą której możecie zadawać pytania naszym specjalistom w dziedzinie biegania.

adidas plakat

Pierwszym z ekspertów, który pomoże Wam rozwijać biegową adidas2 2pasję jest Paweł Różański. To instruktor i zawodnik triathlonu, tester sprzętu sportowego. Przygotowuje zawodników do startów biegowych i triathlonowych na dystansie Ironman i Half Ironman. Do swoich najważniejszych osiągnięć sportowych zalicza zdobycie w 2007 roku trzeciego miejsca w kategorii M-18 na zawodach Ironman w Klagenfurcie. Chętnie rozwieje wątpliwości każdego fana adidas Running Polska na temat treningu biegowego.

adidas1 1 1Kolejnym z ekspertów jest Katarzyna Biłous, dyplomowany specjalista dietetyk, absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW na kierunku Dietetyka. Na co dzień współpracuje z wyczynowymi sportowcami oraz prowadzi badania mające na celu scharakteryzowanie sposobu żywienia maratończyków zarówno z Polski, jak i z zagranicy.
 

adidas3 3Jeśli chcielibyście przekonać do biegania swoich znajomych, a nie wiecie jak to zrobić z pewnością odpowiednie argumenty znajdzie psycholog – Wojciech Herra, trzeci z ekspertów adidas. Regularnie prowadzi warsztaty dla trenerów z zakresu motywacji w sporcie oraz budowania efektywnych zespołów. O przenikaniu się „reguł sportowych” w wielu dziedzinach życia może opowiadać godzinami. Prywatnie pasjonuje się triathlonem, dzięki czemu świetnie rozumie codzienne rozterki biegaczy.

Zachęcamy do zadawania pytań, zarówno przez specjalną aplikację na Fan Page’u adidas Running Polska, jak i przez serwis www blog.miCoach.pl. Co tydzień na jego łamach pojawiają się odpowiedzi naszych ekspertów na wybrane pytania.

Bieganie zmienia na lepsze na www.adidas.pl/running/, www.miCoach.com, www.miCoach.pl, www.blog.miCoach.pl oraz www.facebook.com/adidasRunningPolska.