30 listopada 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Biegowa grupa TT Szczecin


Witamy!

TT Szczecin jest grupą biegową istniejącą od 2007 roku. Naszym celem jest propagowanie biegania jako najlepszej formy spędzania wolnego czasu. Skupiamy biegaczy na różnym poziomie zaawansowania i z różnymi celami biegowymi, od 10 km poczynając, na biegach ultra kończąc.

TT540

Spotykamy się w każda sobotę o godzinie ósmej przy tablicy Nike w pobliżu kąpieliska Arkonka (dokładną lokalizację znajdziecie na naszej stronie internetowej). Biegamy stałą trasą o długości 20 km, po przebiegnięciu 12,5 km robimy postój w celu uzupełnienia płynów. Jesteśmy organizatorami Szczecińskiej Piwnej Mili, która w 2012 roku będzie miała swoją czwarta edycję, i jest jednocześnie najstarszą tego typu imprezą w Polsce.

Na naszym koncie jest kilka drużynowych sukcesów, do których należy zaliczyć szóste miejsce w klasyfikacji drużynowej podczas 31 Maratonu Warszawskiego w 2009 roku, trzecie miejsce w 24-godzinnej sztafecie w Rawiczu (28-29 maj 2011r.) oraz drugie miejsce drużynowo w maratonie Nocna Ściema (Koszalin, 2011r.).

Inne atrakcje, które czekają na przyszłych członków naszej grupy to rodzinne imprezy przy grillu oraz coroczne spotkania podsumowujące sezon i określające cele na przyszły rok.

Trasa
Trasa

Zapraszamy wszystkich chętnych gotowych przebiec co najmniej 12,5 km (a najlepiej 20 km), zapewniamy opiekę od startu do mety, specyficzną atmosferę i kontakt z ludźmi, którzy mogą diametralnie odmienić Twoje postrzeganie biegania.

Zapraszamy na www.ttszczecin.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.