14 marca 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Biegniesz z Małyszem czy Skarżyńskim? 4 maja 2014


Już niewiele czasu zostało do globalnego biegu Wings for Life World Run. To nie tylko sportowa przygoda życia, ale także realna możliwość wsparcia badań nad leczeniem uszkodzonego rdzenia kręgowego i to w towarzystwie jednej z gwiazd! Rejestrując się do biegu, masz szansę pobiec w drużynie wyjątkowego kapitana: Adama Małysza, Beaty Sadowskiej, Jerzego Skarżyńskiego, czy Szymona Godźka.

Do 4 maja, kiedy to wystartuje globalny bieg Wings for Life World Run zostały niespełna dwa miesiące. Tego dnia biegacze będą mogli rywalizować z zawodnikami startującymi w tym samym czasie na całym świecie: na 35 trasach, w 33 krajach, w tym także z Polsce – w Poznaniu. Będzie to także okazja do poznania swojego idola. Rejestrując się do biegu można dołączyć do drużyny Adama Małysza, Beaty Sadowskiej, Szymona Godźka lub Jerzego Skarżyńskiego. Cel biegu jest wspólny – zebranie jak największej ilości środków, które bezpośrednio przyczynią się do wynalezienia metody leczenia przerwanego rdzenia kręgowego. Każdy z kapitanów postawił sobie także cel indywidualny, jakim jest zachęcenie jak największej liczby uczestników do startu.

Przed biegiem członkowie drużyn spotkają się ze swoimi kapitanami, by przybić piątkę, zdobyć autograf i omówić strategię na bieg. Wygrywa ta drużyna, która w sumie przebiegnie najwięcej kilometrów, zanim poszczególni jej członkowie wyprzedzeni zostaną przez goniącą ich metę.

Do wybranej drużyny można dołączyć do 20 kwietnia zapisując się do biegu poprzez poniżej zamieszczone linki lub w formularzu zgłoszeniowym na stronie www.wingsforlifeworldrun.com/pl/zapisz-sie, gdzie należy samodzielnie wpisać nazwę drużyny w polu KLUB zgodnie ze schematem:

Drużyna Adama Małysza
Drużyna Beaty Sadowskiej
Drużyna Szymona Godźka
Drużyna Jerzego Skarżyńskiego

Im liczniejszy team, tym większa szansa na zdobycie drużynowego zwycięstwa! Tym samym można przyczynić się do tego, aby w tym niezwykłym wydarzeniu, jak najwięcej osób pobiegło dla tych, którzy nie mogą!

Możliwość komentowania została wyłączona.