2 września 2010 Redakcja Bieganie.pl Sport

„Biegam bo lubię” – chcesz nauczyć się biegać?


biegambolubie 480 skra2


Już w najbliższą sobotę, 4 września, zapraszamy wszystkich na teren stadionu klubu RKS SKRA w Warszawie, na pierwsze spotkanie klubu Biegam bo Lubię.

naokroglo 540
Spotkania adresujemy głównie do tych, którzy mogliby powiedzieć o sobie, że:  (1) nienawidzą biegania jeszcze od czasów szkolnych, albo że (2) próbowali biegać wielokrotnie ale nigdy im to nie wychodziło, albo, (3) że po prostu nie nadają się do biegania. Przyjdźcie – zobaczycie, że już na pierwszym spotkaniu nauczymy was tego, o czym do tej pory myśleliście, że jest zarezerwowane tylko dla wybrańców. Czyli: – jak utrzymać ciągły bieg przez dłuższy czas, – jak męczyć się tak, żeby chciało się wam jeszcze więcej, żeby to sprawiało wam przyjemność.

Będziecie zaskoczeni tym na co was stać już na pierwszym treningu.

Spotykamy się sobotę o godzinie 10:00. Namawiamy do przyjścia wszystkich tych, którzy myślą, że bieganie nie jest dla nich. Jak bardzo się myliliście, zobaczycie już 4 września w Warszawie a za tydzień w kolejnych miastach. Przyjdźcie w stroju sportowym a my pokażemy wam jak bieganie może być fajne.

To nie przypadek, że w maratonach w Berlinie, Londynie czy Nowym Jorku biega po 40tys biegaczy. Za rok i wy możecie pobiec w maratonie. Spróbujcie dać sobie szansę, Przyjdźcie koniecznie.   

Poniżej: odpowiedzi na podstawowe pytania. Jeśli macie więcej pytań dotyczących spotkania, piszcie na naszym forum lub na adres: redakcja@bieganie.pl

1. Gdzie dokładnie odbędzie się spotkanie?
Na stadionie przy ulicy Wawelskiej 5, mapa poniżej.
2. Dla kogo jest przeznaczone? Dla jakiej grupy wiekowej?

Dla każdego, kto kiedykolwiek myślał o tym, że chciałby zacząć biegać, nie ma ograniczeń wiekowych.

3. Jak długo będzie trwało?
Zakończy się przed godziną 11:00, czyli nie dłużej niż 1 godzinę.

4. Czy udział w spotkaniu-treningu kosztuje?
Udział jest bezpłatny.
5. Jaki trzeba mieć ze sobą sprzęt?

Dobrze jest mieć ze sobą sportowy strój: czyli buty do biegania ale jeśli ktoś takich jeszcze nie posiada a chciałby przyjść, niech przyjdzie – doradzimy gdzie i jakie kupić, sportowy strój to także koszulka, spodenki lub spodnie – w każdym razie takie które nie krępują waszych ruchów, w których czujecie się swobodnie i nie są zbyt ciepłe – w trakcie biegu zaczniecie się pocić (to normalne) i koniecznie powinniście być ubrani w coś co w momencie startu treningu daje odczucie lekkiego chłodu. Ewentualnie miejcie na sobie kilka warstw, które będziecie mogli zdjąć aby dostosować się do warunków.

6. Czy będą szatnie, prysznice?
Nie, tego nie zapewniamy. Najlepiej przyjść już ubranym w sportowy stój, ewentualnie w jakiejś kurtce, wierzchnie ubrania będzie można zostawić z boku na stadionie

 


Wyświetl większą mapę