7 maja 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Biegacze pomagają dzieciom


banner pomoc dzieciom


Natural Born Runners, sklep ze sprzętem biegowym i Fundacja Marka Kamińskiego postanowili połączyć siły by zorganizować letni obóz rehabilitacyjny dla dzieci niepełnosprawnych.

– Zawsze starałem się by moje wyprawy były związane z jakimś większym celem. Czuję się lepiej, kiedy wiem, że moja pasja i to, co robię na co dzień może pomóc innym – mówi Marek Kamiński. Teraz także miłośnicy biegania mogą pomóc dzieciom i to bez żadnego wysiłku. Wystarczą zwykłe zakupy sprzętu biegowego. NBR przekaże na ten cel 2 zł od każdego zakupu, ale Fundację można też wesprzeć biorąc udział w licytacji książek Marka Kamińskiego lub przekazując większą kwotę na konto Fundacji, które będzie udostępnione na stronie www.natural-born-runners.pl. Akcja potrwa do końca czerwca.

Jestem przekonany, że taka prosta i łatwa forma wsparcia spotka się z zainteresowaniem naszych klientów i uda się zebrać wystarczającą kwotę by 25 dzieci spędziło  udane wakacje nad jeziorem Zakrzewie – mówi Grzegorz Łuczko, pomysłodawca akcji. – Na zakupy zapraszamy na stronę naszego sklepu – dodaje. 

Możliwość komentowania została wyłączona.