new balance 880
 
4 kwietnia 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Bieg Firmowy 2013


logo_biegu_male.png

Zdrowa rywalizacja z innymi firmami z Twojej branży na polu sportowym a nie zawodowym, promocja aktywnego stylu życia, a także pomoc charytatywna to najważniejsze idee, które przyświecają akcji Bieg Firmowy 2013. 


Pierwsza wrocławska edycja biegu odbędzie się 18 maja, edycja warszawska 8 czerwca. Każdy członek czteroosobowej sztafety stanie przed wyzwaniem pokonania 4-kilometrowej trasy.
Fundacja Everest z Wrocławia poprzez organizację Biegu Firmowego postanowiła połączyć przyjemne z pożytecznym. Akcja skierowana jest do pracowników małych przedsiębiorstw oraz wielkich korporacji, a jej głównym celem oprócz promowania zdrowego i aktywnego stylu życia jest również integracja oraz rozwój współpracy zarówno między różnymi firmami, jak i branżami. Dodatkowo uczestnicy mają okazję wesprzeć 4-letnią Alę, która cierpi na rzadką chorobę genetyczną wiążącą się z upośledzeniem wielu narządów. Wszystkie opłaty startowe zostaną przekazane na leczenie podopiecznej Fundacji Everest.

aktywnie01

slider razem

wspieramy01

Bieg będzie miał formę sztafety, w której firmy reprezentowane będą przez dowolną liczbę 4 osobowych drużyn. Każdy z 4 zawodników będzie miał do przebiegnięcia około 4 km, dlatego nawet początkujący biegacze znajdą swoje miejsce na starcie. Firmy mogą zgłaszać swoje drużyny na stronie www.biegfirmowy.pl
Głównym organizatorami biegu są Fundacja Everest oraz Alpha Capital Group sp. z o.o. Ambasadorem i ekspertem biegu jest Jerzy Skarżyski – trzykrotny medalista Mistrzostw Polski w maratonie, trener i autor książek o bieganiu. Na stronie biegu dzieli się swoją wiedzą dając rady jak dobrze przygotować się do sztafety.
Złotym Sponsorem Biegu Firmowego 2013 jest lider branży zarządzania wierzytelnościami w Polsce firma KRUK S.A.
Patroni medialni: Forbes, Puls Biznesu, Bankier.pl, Manager, inwestycje.pl, Gazeta Bankowa, Radio Wrocław, Radio Ram, TuWroclaw.com, Bieganie.pl, maratony24.pl, sfera finansow.pl.
Dane kontaktowe: www.biegfirmowy.pl, facebook.com/biegfirmowy, tel. (71) 723 02 03; 606 473 200 Wojciech Mróz Członek Zarządu.