20 kwietnia 2017 Redakcja Bieganie.pl Sport

Asics zaprasza na Orlen Warsaw Marathon


Po tygodniach żmudnych przygotowań, czas na ostatnią prostą. Trwa finałowe odliczanie do startu największej i najbardziej prestiżowej imprezy biegowej w Polsce, Narodowego Święta Sportu – ORLEN Warsaw Marathon. ASICS, jako Partner Główny zaprasza wszystkich biegaczy oraz kibiców do swojej strefy podczas EXPO OWM 2017.

To już piąty rok, w którym ASICS wspierając ORLEN Warsaw Marathon, mocno ściska kciuki za wszystkich biegaczy. Specjalnie dla Was, przygotowaliśmy liczne atrakcje dostępne w naszej strefie EXPO:

ao pace

Pace Your Race

Na specjalnym stanowisku przygotujemy Twojego osobistego Pacemakera, który pozwoli Ci odpowiednio rozłożyć siły w trakcie biegu. Pochwal się, jaki czas planujesz osiągnąć lub też lub jakim tempem chcesz biec. Specjalnie dla Ciebie wydrukujemy odporną na wilgoć opaskę, która ułatwi Ci bieg w ramach obranej strategii.

ao koszulki

Koszulka dedykowana ASICS ORLEN Warsaw Marathon

Wzorem największych maratonów na świecie, ASICS przygotował kolekcję dedykowaną ORLEN Warsaw Marathon. By największy polski maraton na długo pozostał w Twojej pamięci, zakupioną koszulkę możesz dodatkowo spersonalizować własnym nadrukiem!

Każda zakupiona koszulka z dedykowanej kolekcji OWM to jednocześnie szansa na atrakcyjne nagrody! Wytypuj czas zwycięzcy ORLEN Warsaw Marathon i powiększ swoją biegową szafę o pakiet sprzętowy o wartości 2000zł od ASICS!

ao footid

Bezpłatne badania ASICS Foot ID

Wielu biegaczy doskonale wie, jak budować formę, planować treningi, kontrolować dietę, ale nie zna budowy swojej stopy, co okazuje się jest niezbędne do prawidłowego doboru butów do biegania. ASICS opracował trójwymiarowy sposób skanowania i badania stopy FOOT ID, który pozwala precyzyjnie dobrać odpowiednie buty oraz poznać wszystkie wady biomechaniczne stopy każdego biegacza.

ao ambasadorzy

Panel ekspercki i spotkania z przyjaciółmi ASICS

W sobotnie popołudnie gościć będziemy naszych Ambasadorów oraz przyjaciół marki. Zamienimy kilka zdań z Kasią Kępką oraz Szymonem Gasiem z Centrum Treningu Funkcjonalnego GYM BREAK Center, wspólnie z Jerzym Skarżyńskim odkryjemy wszystkie tajemnice biegania, muzyczną stronę sportu przybliży nam Jacek „Mezo” Mejer, Paweł Zagumny zdradzi nam jak czuje się w pierwszych dniach swojej sportowej emerytury oraz oficjalnie przedstawimy nowego zawodnika ASICS FrontRunner Polska – Szymona Kulkę!

Z naszymi Ambasadorami spotkasz się również podczas ORLEN Warsaw Games. Od godziny 11:00 w sobotę, Kasia Kępka oraz Szymon Gaś poprowadzą trening ogólnorozwojowy, udowadniając nam jak pozytywnie wpływa to na efektywne bieganie. Paweł Zagumny odpowie na wszystkie Wasze pytania, rozdając również autografy, a o pozytywnie sportową i muzyczną energię, zadbają Jacek „Mezo” Mejer (promujący swoją nową płytę „Życiówka”) oraz pokazy Break Dance i warsztaty dla najmłodszych!

ao oferta

Najnowsza kolekcja ASICS

ASICS od ponad 60 lat dostarcza sportowcom najlepsze rozwiązania i technologie, troszcząc się nie tylko o ich nowe życiówki, ale przede wszystkim bezpieczny trening. Odwiedź strefę ASICS i przekonaj się, dlaczego ufają nam miliony maratończyków na całym świecie. Poznaj flagowe produkty dostępne w 2017 roku, w tym doskonałe FF Trio™ oraz najbardziej bezkompromisowy model biegowy w historii ASICS – nową odsłonę ASICS MetaRun.

W naszej strefie czekać będą na Ciebie specjaliści z ASICS oraz SKLEPBIEGOWY.com, którzy postarają się znaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania dotyczące treningu i sprzętu.

Jesteśmy dostępni dla Was w godzinach pracy EXPO ORLEN Warsaw Marathon:
20 kwietnia, 14:00 – 20:00
21 kwietnia, 10:00 – 21:00
22 kwietnia, 9:00 – 21:00

Możliwość komentowania została wyłączona.