18 kwietnia 2018 Redakcja Bieganie.pl Sport

Asics na Expo przed ORLEN Warsaw Marathon


Ostatnie metry dzielą nas od startu Narodowego Święta Biegania – ORLEN Warsaw Marathon 2018! Na największe biegowe wydarzenie w naszym kraju zaprasza ASICS, Partner Główny OWM! Gotowi do startu?

ASICS kibicuje biegaczom startującym w ORLEN Warsaw Marathon nieprzerwanie od 6 lat. Podczas tegorocznej edycji przygotowaliśmy dla Was liczne atrakcje w strefie EXPO ASICS OWM, które pomogą rozładować sportowe emocje tuż przed startem:

Koszulka dedykowana ASICS ORLEN Warsaw Marathon

asicskoszulki
Wzorem największych maratonów na świecie, ASICS przygotował kolekcję dedykowaną ORLEN Warsaw Marathon 2018. Z pewnością jeden z największych polskich maratonów na długo pozostanie w Twojej pamięci, tym bardziej, że koszulkę możesz dodatkowo spersonalizować własnym nadrukiem!

Pace Your Race

asicspace
Na specjalnym stanowisku przygotujemy Twojego osobistego Pacemakera, który pozwoli Ci odpowiednio rozłożyć siły w trakcie biegu. Pochwal się, jaki czas planujesz osiągnąć lub też lub jakim tempem chcesz biec. Specjalnie dla Ciebie wydrukujemy odporną na wilgoć opaskę, która ułatwi Ci bieg w ramach obranej strategii. Opaski będą dostępne zarówno dla startujących na 10km, jak i tych mierzących swoje siły na dystansie maratonu.

Więcej szczegółów tutaj: https://paceyourrace.asics.com/

Dynamiczne badanie stopy ASICS MOTION ID

motionid
Narodowe Święto Biegania to okazja do prezentacji, szerszej publiczności, innowacyjnego systemu doboru obuwia do biegania – MOTION ID. Trzy czujniki umieszczone na ciele biegacza, skrupulatnie monitorują zachowanie jego aparatu ruchu, bezbłędnie podpowiadając, z którym modelem obuwia warto zaprzyjaźnić się na dłużej. W strefie EXPO ASICS dostępne będzie również FOOT ID – możliwość trójwymiarowego skanowania stopy.

Spotkania z Ambasadorami ASICS

W przeddzień startu, 21.04, zapraszamy na spotkania z naszymi Ambasadorami:
16:00 – Jerzy Skarżyński – Ambasador ASICS;
16:30 – Kasia Biłous – dietetyk sportowy;
17:00 – Joanna Jabłczyńska – Ambasadorka Ruchu ASICS;

Jerzy Skarżyński będzie gościem strefy EXPO ASICS w piątek oraz w sobotę.

Najnowsza kolekcja ASICS

asicscolection
ASICS od ponad 60 lat dostarcza sportowcom najlepsze rozwiązania i technologie, troszcząc się nie tylko o ich nowe życiówki, ale przede wszystkim o bezpieczny trening. Odwiedź strefę ASICS i przekonaj się, dlaczego ufają nam miliony maratończyków na całym świecie, poznając przy okazji bliżej naszą legendę – GEL-NIMBUS 20.

Wspólnie ze specjalistami z Sklep Biegacza postaramy się znaleźć odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania dotyczące doboru sprzętu oraz treningu.

Jesteśmy dostępni do Waszej dyspozycji w godzinach pracy EXPO ORLEN Warsaw Marathon:

19.04 – 14:00-19:00
20.04 – 10:00-19:00
21.04 – 09:00-21:00

Trzymamy mocno kciuki za Wasze nowe życiówki!
I MOVE ME!

Możliwość komentowania została wyłączona.