24 kwietnia 2015 Redakcja Bieganie.pl Sport

Aplikacja na telefon na ORLEN Warsaw Marathon


Po raz pierwszy chyba możemy powiedzieć, że aplikacja na telefon przygotowana przez jakiś polski maraton posiada prawdziwą wartość dodaną, a nawet kilka wartości. Pierwsza i najważniejsza to wezwanie pomocy medycznej. Musimy pacnąć w ekran, telefon pyta się czy na pewno chcemy wezwać pomoc i my to zatwierdzamy lub odrzucamy. Jeżeli zatwierdzamy, informacja o miejscu naszego położenia jest przekazywana do centrum dowodzenia medycznego, z którego wysyłana jest pomoc. Nie życzymy nikomu konieczności skorzystania z tej funkcji w niedzielę, ale polecamy się waszej pamięci, Jeśli będziecie musieli skorzystać – napiszcie nam jak to wszystko dalej przebiegało. Teoretycznie wszystko wygląda pięknie, ale w praktyce może się okazać, że tak piękne nie jest.

Kolejna sprawa to możliwość śledzenia wybranych przez siebie zawodników, nie wiem czy wszystkich, którzy zarejestrowali się do biegu, czy tylko tych, którzy pobrali aplikację.

Poza tym jest to niezły sposób komunikacji z zawodnikami – wyskakują przypomnienia o Pasta Party lub Expo. Mamy nadzieję, że po maratonie napiszecie nam czy byliście z jej działania zadowoleni.

A może uważacie, że jakieś maratońskie aplikacje już dawno podniosły poprzeczkę dużo wyżej? Jakie są wasze doświadczenia?

Możliwość komentowania została wyłączona.