New Balance 1080v12
 
4 maja 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

5 maja – wystartowały zapisy do Samsung Irena Run


Irena200Już w sobotę 19 maja 2012 r. na Polu Mokotowskim w Warszawie odbędzie się trzecia edycja biegu Samsung Irena Run. Biegowi przyświecać będzie hasło Biegam dla siebie, biegam dla innych. Dochód z wpisowego za bieg, podwojony przez firmę Samsung, zostanie przekazany na wsparcie podopiecznych SOS Wiosek Dziecięcych.

Data: 19 maja 2012
Miejsce: Warszawa, Pole Mokotowskie
Godz: 16:00
Dystans: 5km

Formularz rejestracyjny

Samsung Irena Run po raz pierwszy odbędzie się na warszawskim Polu Mokotowskim, gdzie uczestnicy będą mieli do pokonania pięciokilometrową trasę. Zwycięzcy biegu – biegacze i biegaczki – otrzymają skutery marki Vespa. Osoby, które zajmą dalsze miejsca dostaną m.in. rowery miejskie czy sprzęt elektroniczny marki Samsung. Wydarzenie będzie obfitować w różne atrakcje i konkursy. Impreza rozpocznie się o godzinie 11.00 rano i potrwa do około 18.00

 – Cieszę, się, że Samsung Irena Run odbędzie się już po raz trzeci, a sam bieg wpisał się na stałe do kalendarza ważnych wiosennych wydarzeń sportowych. W tym roku mamy okazję, aby w niecodzienny sposób wesprzeć tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Gorąco zachęcam wszystkich, aby stawili się na starcie Samsung Irena Run 19 maja. Tego dnia pobiegniemy zarówno dla siebie jak i dla innych – mówi honorowa patronka biegu Irena Szewińska.

Opłata rejestracyjna wynosi 30 zł i w całości będzie przeznaczona na organizację wyjazdów wakacyjnych dla potrzebujących dzieci, podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Dodatkowo Samsung przekaże kolejne 30 zł za każdy kupiony pakiet startowy, zwiększając tym samym dwukrotnie kwotę, jaką ostatecznie otrzyma Stowarzyszenie.

– Cieszymy się bardzo, iż firma Samsung postanowiła przeznaczyć uzbierane środki finansowe z biegu na wyjazd podopiecznych naszego stowarzyszenia. Bardzo serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału w wydarzeniu, gdyż każda osoba, która pobiegnie, przyczyni się do zwiększenia kwoty przeznaczonej na letnie wyjazdy dla naszych podopiecznych. Dzięki tej pomocy wakacje dla wielu dzieci będą niezapomnianym przeżyciem oraz wspaniałą przygodą – mówi Barbara Rajkowska, Prezes Zarządu Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Tegoroczna edycja biegu Samsung Irena Run będzie miała szczególny charakter ze względu na nadchodzące Letnie Igrzyska Olimpijskie w Londynie. Jako ich sponsor firma Samsung pragnie zachęcić wszystkich do wspólnego przeżywania emocji sportowych i propagowania idei olimpijskiej, a także przybliżyć atmosferę wielkiego biegu z ogniem olimpijskim, w którym już w lipcu tego roku wezmą udział zaproszeni przez firmę Samsung przedstawiciele Polski. 20 i 21 lipca w Londynie Polacy pobiegną w sztafecie olimpijskiej, a już 19 maja wszyscy chętni mogą wziąć udział w biegu Samsung Irena Run. Ideą biegu jest połączenie propagowania ducha sportowego z niesieniem pomocy innym.

 Pakiet startowy  Nagrody
pakiet  pakiet2 1


Uwaga !

Rejestracja uczestników biegu Samsung Irena Run zostanie uruchomiona 05.05.2012 i będzie odbywała się w biurze zawodów oraz w punkcie rejestracyjnym na Polach Mokotowskich w dniu imprezy.

Do biura zawodów zapraszamy do Szkoły Głównej Handlowej, al. Niepodległości 162 w dniach 5-18 maja 2012. Stanowisko Samsung Irena Run znajduje się tuż przed Aulą Spadochronową po prawej stronie i jest otwarte od poniedziałku do piątku od 10:00 do 20:00, a weekendy od 10:00 do 18:00.

W dniu imprezy rejestracja będzie możliwa w godzinach 10:00 – 15:00 w Biurze Zawodów na Polu Mokotowskim.

Wszystkie pytania prosimy przesyłać na adres biegam@samsung.pl

Więcej informacji na temat rejestracji oraz biegu znajdą Państwo na stronie: www.biegam.samsung.pl.