17 września 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

34. Maraton Warszawski – wielkie odliczanie


Kilkugodzinna transmisja biegu na stadionowych telebimach, finisz oglądany na żywo z trybun, możliwość wzięcia udziału w licznych atrakcjach i konkurencjach sportowych przygotowanych przez sponsorów imprezy na płycie boiska, a całość przy akompaniamencie muzyki i pod dyktando duetu najlepszych prowadzących w Polsce Grzegorza Kułagi i Marka Magiery, wspieranych profesjonalnym komentarzem z trasy Przemysława Babiarza. Wszystko to czeka kibiców, którzy 30 września zagoszczą na Stadionie Narodowym w Warszawie by obserwować zmagania uczestników 34. Maratonu Warszawskiego.

informatordopobraniaOstatnia niedziela września zapisze się na kartach historii polskiego sportu – blisko 8 tysięcy uczestników 34. Maratonu Warszawskiego wbiegnie na metę na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zawodnicy wbiegną na słynną warszawską arenę sportowych zmagań przy dopingujących okrzykach tysięcy kibiców. Bieg będzie można zobaczyć na wielkich stadionowych telebimach, a także w internecie. Ci, którzy przybędą na imprezę będą mieli możliwość zobaczenia finiszu na żywo! Impreza będzie również świetną okazją dla najmłodszych i ich rodziców do wzięcia udziału w licznych konkursach, konkurencjach sportowych oraz spotkania się z gwiazdami sportu. W ramach wydarzenia, na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędą się także Targi Expo Sport&Fitness Jesień 2012. W dniach 28-30 września 2012 będzie można zobaczyć najnowsze kolekcje sprzętu sportowego.

Sponsorzy imprezy – firmy Adidas i Powerade – przygotują na płycie Stadionu Narodowego szereg aktywności związanych z piłką nożną. Każdy z kibiców będzie miał niepowtarzalną okazję… zdobycia gola na Narodowym! Marka Halls zachęca do podjęcia wyzwania i próby swoich sił na ściance wspinaczkowej. Dla tych, którzy boją się wysokości czekać będzie specjalny namiot, w którym każdy będzie mógł podjąć Hallsowe wyzwanie siadając za kierownicą symulatora auta rajdowego oraz ustanowić rekord w rzucie do celu w dartach. Na płycie stadionu stanie również przygotowany przez Grupę LUX MED punkt konsultacyjny, w którym będzie można dokonać pomiaru ciśnienia tętniczego, sprawdzić poziom glukozy i cholesterolu, oraz przeprowadzić analizę składu masy ciała. Dla najmłodszych Timex przygotuje malowanie twarzy oraz kącik rysunkowy. Na dorosłych czekać zaś będzie kometka i gry planszowe. Specjaliści z Carolina Medical Center udzielą zainteresowanym porad fizjoterapeutycznych i podologicznych, zaproszą na test FMS (Functional Movement Screen) oraz zaprezentują ciekawe dyscypliny sportowe – unihokej i Laido.

Oprawą tegorocznej imprezy zajmą się znani komentatorzy – duet Grzegorza Kułagi i Marka Magiery wspierany relacją z trasy Przemysława Babiarza. Taki zespół z pewnością zapewni niepowtarzalną atmosferę, która udzieli się wszystkim przybyłym na wydarzenie. To również dzięki nim każdy wbiegający na stadion maratończyk poczuje się jak zwycięzca!

Szczegóły dotyczące imprezy można znaleźć na stronie www.maratonwarszawski.com. Wstęp na wydarzenie jest wolny.
Do zobaczenia na 34. Maratonie Warszawskim!

Możliwość komentowania została wyłączona.