4 stycznia 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

19godzinna Sztafeta Po Światełko Do Nieba


poswiatelko1Idea „19godzinnej Sztafety Po Światełko Do Nieba” narodziła się w głowie pewnego wrzesińskiego biegacza, który zaprezentował ją podczas nieformalnego spotkania podsumowującego sezon startowy. Kiedy zaczęliśmy o tym rozmawiać okazało się, że pomysł coraz bardziej nam się podoba i oficjalnie z klubem „KB Kosynier Września” (do którego należymy) postanowiliśmy przystąpić do jego realizacji.

Dlaczego 19 godzin? Odpowiedź jest prosta – 19 edycja WOŚP (niektórzy pytają, co będzie w dniu 50 edycji 😉 Idea biegu jest równie prosta – biegamy bo lubimy i chcemy zachęcić do tego innych, a jednocześnie wspomagamy Wielką Orkiestrę: każdy, kto zdecyduje się przebiec choć jedno okrążenie (jedyne 400m) dorzuca „wpisowe” do puszki. Oczywiście zachęcamy, aby nie poprzestać na jednym tylko okrążeniu, ale uznaliśmy, że będzie to dystans osiągalny dla nawet największych „biegowych” laików. Dla pierwszych stu wytrwałych amatorów (i profesjonalistów również) przygotowaliśmy pamiątkowe medale. Warunkiem jest przebiegnięcie 2km lub 30 min i wpłacenie min. 20 zł. Wiemy, że dla „wyjadaczy” biegowych są to pewnie mało wymagające warunki, jednak prosimy mieć na względzie, że jest to bieg nie-zawodowy, no i wspieramy WOŚP (stąd kwota do wpłacenia).

Jesteśmy też na facebooku (póki nie ruszy nasza nowa strona internetowa można tam się zapisywać).
Wystarczy wpisać nazwę „19godzinna sztafeta….” Albo kliknąć TU

Serdecznie zachęcamy do udziału także osoby spoza Wrześni. Przy stadionie będzie czynna szatnia, z której biegający będą mogli skorzystać. Zapraszamy!

Marzy nam się, aby w tym dniu nieważne były wyniki, rekordy, życiówki, lecz zwyciężył duch biegania i wzajemnej pomocy. Mamy nadzieję, że pomimo mrozów atmosfera będzie gorąca. Do zobaczenia!

REGULAMIN

Możliwość komentowania została wyłączona.