10 lutego 2017 Basia Muzyka Sport

100 Parkrun na Ursynowie


W najbliższą mroźną sobotę, jak co tydzień, koordynatorzy i biegacze zapraszają na SETNĄ edycję biegu parkrun Warszawa-Ursynów. Z tej okazji chcielibyśmy dokonać czegoś wyjątkowego, dlatego ogłaszamy społeczną akcję „Stu biegaczy na setnym parkrunie na Ursynowie”.
Zapraszamy wszystkich, którzy dotychczas brali udział w naszych biegach, a podczas 99 spotkań trasę wokół Parku Przy Bażantarni pokonało już 864 osób. Razem przebiegliśmy już 26.015 km!

Zapraszamy także wszystkich tych, którzy dotychczas nie mieli okazji biegać z nami, a być może drzemie w nich chęć rywalizacji lub zwyczajnie ochota na to, aby aktywnie spędzić sobotni poranek. Ponieważ parkrun to doskonała okazja do integracji z innymi biegaczami, okazja do wolontariatu, okazja do rozpoczęcia biegowej przygody wśród ursynowskiej społeczności. Na nasze biegi przychodzą zarówno dorośli, jak i dzieci oraz młodzież. Biegają z nami osoby starsze. Biegają rodzice z dziećmi w wózkach. Biegają niepełnosprawni na wózkach inwalidzkich. Biegają psy ze swoimi właścicielami.

Pomóżcie nam pobić rekord z pierwszej edycji biegu i przebiegnijcie 5 km w najbliższą sobotę o godz. 9.00 zupełnie za darmo!

Zbiórka o godz. 8.40 w Parku Przy Bażantarni – po kilku minutach przedbiegowej odprawy, podczas której wyjaśniane są zasady biegu, robimy sobie wspólne zdjęcie i ruszamy na start!

Nie zapomnijcie się zarejestrować na stronie http://www.parkrun.pl/rejestracja/ i wydrukować swój indywidualny kod uczestnika.

Każdy z Was będzie mile widziany. 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.

Avatar photo
Basia Muzyka

amatorka biegania, maratonka i ultramaratonka, joginka, instruktorka rekreacji ruchowej z dyplomem AWF w Warszawie. Rekordzistka trasy Biegu Rzeźnika (2007 i 2008) i pierwsza kobieta, która ukończyła Bieg Rzeźnika HardCore. Od 2015 roku koordynatorka parkrun Warszawa-Ursynów.