taf8cfBs
24 stycznia 2023 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Wystartuj z numerem 1 w 17. Półmaratonie Warszawskim


Ostatnia niedziela stycznia jak zwykle należeć będzie do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To właśnie wtedy odbędzie się 31. edycja akcji charytatywnej, która w tym roku pomaga osobom chorym na sepsę. W ostatnich dniach Fundacja „Maraton Warszawski” dołączyła do grona wielu firm wspierających WOŚP w szczytnym celu! Ty również możesz pomóc, licytując wyjątkowy pakiet startowy na 17. Półmaraton Warszawski.

Wyjątkowy numer dla wyjątkowej Orkiestry

Od soboty trwa licytacja wyjątkowego pakietu startowego na 17. Półmaraton Warszawski. Wyróżnia go unikatowy numer – „1”. Takiego numeru nigdy nie przydziela system rejestracyjny – nadaje go wyłącznie organizator w wyjątkowych okolicznościach. Osoba, która wygra aukcję, otrzyma również koszulkę techniczną z biegu oraz zaproszenie do strefy VIP. Cała wpłata zwycięzcy licytacji zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytacja rozpoczęła się tradycyjnie – od symbolicznej złotówki, po godzinie kwota wynosiła już 1550 złotych! Ofertę można podbijać do 30 stycznia.

półmaraton warszawski

Udział w licytacji można wziąć przebijając aktualną kwotę na stronie z aukcją: https://allegro.pl/oferta/17-polmaraton-warszawski-numer-1-13156773826

Fundacja Maraton Warszawski gra razem z WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy działa od 1993 roku zbierając miliony złotych dla polskich szpitali na specjalistyczny sprzęt. Tegoroczne hasło 31. edycji WOŚP brzmi: „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”. W zeszłym roku udało się zebrać rekordowe 224 376 706 zł. Fundacja „Maraton Warszawski” nie po raz pierwszy dokłada cegiełkę do działań na rzecz ochrony zdrowia. Podobną do tegorocznej licytację Fundacja „Maraton Warszawski” zorganizowała przy okazji 13. Półmaratonu Warszawskiego. Wtedy aukcja zakończyła się kwotą 2800 zł. Czy w tym roku uda się pobić rekord?

„Tylko ciężki trening i konsekwencja zaprowadzą Cię na podium podczas zawodów, ale jeśli masz wielkie serce i pomaganie innym masz we krwi, to możesz być pierwszy na starcie! To może być Twój pierwszy długodystansowy bieg lub jeden z wielu. Możesz walczyć o życiówkę lub pokonać trasę lekkim truchtem. Nieważny jest wiek i doświadczenie. Ważna jest chęć pomocy i wystartowania w biegu z absolutnie wyjątkowym numerem”. – zachęcają organizatorzy.

Jedna z największych imprez biegowych w Europie

Ciągle trwają zapisy na 17. Półmaraton Warszawski, który odbędzie się w ostatnią niedzielę marca – 26.03. Aktualnie na liście znajduje się niemal 5 tysięcy osób, a chętnych ciągle przybywa! Nadchodzące wydarzenie jest świetną okazją, aby spróbować swoich sił na dłuższym dystansie po raz pierwszy, albo pobić swój życiowy rekord. Na uczestników czeka wspaniała atmosfera jednego z największych biegów w Europie oraz pamiątkowe medale. Zapisy są dostępne pod linkiem: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/

Możliwość komentowania została wyłączona.