hoka
18 października 2023 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Wygraj roczny support od marki HOKA podczas 22. Poznań Maraton


Nadciąga jeden z najbardziej wyczekiwanych eventów biegowych w Polsce – 22. Poznań Maraton to doskonała okazja, by poczuć atmosferę biegów ulicznych, zmierzyć się ze swoimi ograniczeniami, a także… zawalczyć o roczny support marki HOKA!

W dniach 20-22 października 2023 Poznań zamieni się w mekkę wszystkich miłośników miejskiego biegania. To właśnie w stolicy Wielkopolski będzie miała miejsce 22. edycja Poznań Maraton, podczas której blisko 5000 zawodników stanie na linii startowej. Imprezie towarzyszą Targi Poznań Run Expo zlokalizowane w obrębie MTP na hali nr 3. Nie zapomnijcie odwiedzić stoiska marki HOKA, która jak co roku motywuje zawodników do walki z własnymi słabościami.

Wygraj roczny support od HOKA!

W całym wydarzeniu liczy się przede wszystkim dobra zabawa – jednak nigdy nie zaszkodzi odrobina dodatkowej motywacji, prawda? Tym razem HOKA przybywa z konkursem, w którym nagrodą główną jest m.in. roczne wsparcie produktowe dla zwycięzcy. W jaki sposób wziąć udział w wyzwaniu?

  1. Odwiedź stoisko HOKA – na miejscu wypełnij formularz udziału w konkursie.
  2. Pobiegnij – weź udział w 22. Poznań Maraton i daj z siebie wszystko!
  3. Zmierz się z Mystery Box – wykaż się znajomością marki i rozpoznaj jeden z modeli HOKA, który zostanie ukryty w pudełku. Aby odgadnąć, który model kryje się w Mystery Box, będziesz mógł wykorzystać wyłącznie własne dłonie.
  4. Potwierdź swoją wiedzę – dopasuj poszczególne modele obuwia z katalogu do właściwej kategorii. Tutaj liczy się zarówno znajomość kolekcji, jak i szybkość działania.
  5. Na koniec najtrudniejsze: stań do pojedynku Kamień – Papier – Nożyce i… wygraj!
insta zasady

W konkursie przewidziano trzy nagrody:

  1. roczny support, czyli 6 par butów marki HOKA, set ubrań i wsparcie energetyczne od marki GU,
  2. półroczny support, czyli 4 pary butów marki HOKA i wsparcie energetyczne od marki GU,
  3. miesięczny support, czyli 2 pary butów marki HOKA, wsparcie energetyczne od marki GU,

Czy czujecie się wystarczająco zmotywowani, by podjąć rękawice i wziąć udział w wyzwaniu?

Poznań Maraton to doskonała okazja do wspólnej zabawy i dzielenia się pozytywną energią. Spotkajmy się na stoisku HOKA i przybijmy piątkę – nie może Was tam zabraknąć!

Źródło: informacja prasowa

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments