52181971860 568568e08b o
30 czerwca 2023 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Wygraj roczny support marki HOKA podczas Europejskiego Festiwalu Biegowego


Dzisiaj startuje Europejski Festiwal Biegowy. Krynica-Zdrój po raz kolejny zamieni się w centrum pielgrzymkowe wszystkich miłośników biegania górskiego. Wydarzeniu patronować będzie HOKA, pomiar czasu zrealizuje COROS, a energetycznie zawodników będzie wspierać marka GU. Co w tym roku przygotowali patroni eventu?

Europejski Festiwal Biegowy to ważny punkt w kalendarzu biegaczy trailowych. Zawodnicy mogą stanąć do walki na sześciu różnych dystansach – od 5 do 100 kilometrów. Scenerią rywalizacji będą jak zwykle urzekające szlaki Beskidu Sądeckiego i Niskiego. Tegoroczna edycja EFB przyniesie jeszcze więcej emocji niż poprzednie – Festiwal zbiega się z Igrzyskami Europejskimi, które w tym samym czasie mają miejsce w Krynicy-Zdrój. Na tę okazję koronny dystans EFB przyjmie miano Igrzyskowej Setki, a ci, którzy staną na podium, będą mogli liczyć na wysoką nagrodę, bo aż 50 tysięcy złotych. Ale to nie jedyny sposób, by wrócić do domu z wartościową zdobyczą!

hoka

W tym roku marka HOKA, czyli Partner Techniczny wydarzenia, przygotowała szczególny konkurs. Istotą rywalizacji nie jest miejsce w rankingu, a pasja biegania, znajomość marki i chęć dobrej zabawy. Nagrodą w walce będzie… roczny support od marki HOKA, czyli aż sześć par butów biegowych oraz set ubrań treningowych. Aby zwycięzcy nigdy nie wyładowały się baterie, otrzyma także zestaw żeli energetycznych marki GU.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Po pierwsze: wystartować w wybranym biegu organizowanym przez EFB. Nie ma znaczenia, czy będzie to Piątka Małopolska czy Igrzyskowa Setka – liczy się biegowa zajawka.

Po drugie: wykazać się doskonałą znajomością oferty marki. Nie będzie to łatwe, bo na uczestników konkursu czekać będzie Mystery Box, a w nim jeden z modeli butów HOKA. Z pomocą wyłącznie dłoni uczestnicy będą musieli rozpoznać znajdujący się model, na pewno nie obejdzie się bez niespodzianek, w końcu HOKA lubi zaskakiwać!

Po trzecie: uporać się z zadaniem dopasowania obuwia z katalogu do odpowiedniej kategorii. W tym przypadku będą miały znaczenie zarówno znajomość kolekcji marki, jak i szybkość działania.

Po czwarte – być może najtrudniejsze: stanąć w pojedynku Kamień – Papier – Nożyce i wygrać! Bo w końcu w każdej rywalizacji liczy się dystans – także ten do siebie, prawda?

Droga ku zwycięstwu nie jest prosta, a walka wymaga wiele zachodu, ale widniejący na horyzoncie Roczny Support HOKA może solidnie zmotywować. Pora udowodnić swoją determinację.

Strefa Chilloutu zmeczony 1

Oprócz emocjonującego konkursu strudzeni biegacze będą mogli skorzystać z masaży wykonywanych przed profesjonalistów w specjalnie przygotowanej do tego stacji. Bo regeneracja to podstawa! W krótszej chwili przed biegiem albo podczas dłuższego relaksu po – warto zajrzeć do Strefy Chillout i złapać oddech. Zmotywowani, by stanąć do rywalizacji?

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments