bieganie z psem
11 marca 2024 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Teraz możesz założyć konto na Stravie dla swojego psa


Strava to aplikacja na urządzenia mobilne, która pozwala monitorować dokonania sportowe. Teraz jej twórcy poszli o krok naprzód i chcą zaangażować właścicieli czworonogów do korzystania z niej.

Strava współpracuje z firmą produkującą inteligentne obroże dla psów. To one pozwalają rejestrować dystans i ilość kroków pokonywanych przez naszych pupili. Obroże Fi działają jak zegarki GPS i oferują też wbudowane systemy pozycjonowania satelitarnego i podstawowe monitorowanie stanu zdrowia.

Jak mówi wiceprezes Stravy Mateo A. Ortegi nowy dodatek do aplikacji narodził się z zapotrzebowania użytkowników:

– Dane Stravy pokazały, że zwierzęta domowe są kluczowym motywatorem dla wielu sportowców w dążeniu do celu. Partnerstwo z Fi daje możliwość, by psy dołączyły do codziennej aktywności fizycznej swoich właścicieli.

Raport Stravy z 2023 roku wykazał, że 76% sportowców kochających psy twierdzi, że ich futrzani przyjaciele pomagają im wyjść z domu, aby ćwiczyć. Uważają też, że trening ze zwierzętami jest przyjemniejszy.

Dodatek dla psów ma też element rywalizacji i posiadacze zwierząt mogą porównać dokonania swoich podopiecznych z innymi czworonogami.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
roman
roman
1 miesiąc temu

W drugiej połowie lat siedemdziesiątych dwudziestego wieku, jako młody zawodnik, biegałem z moim przyjacielem , Kruczkiem, naprawdę dużo i szybko. Po paru krótkich latach na mój widok w dresach, właził do swojej budy, i nic nie było go w stanie stamtąd wyciągnąć. Nawet dobra strawa.

Paweł
Paweł
1 miesiąc temu
Reply to  roman

😅

Anonim
Anonim
1 miesiąc temu

Ja już widziałem jednego Koma, którego ewidentnie wbił pies. Ślad był dosłownie przez bagna i tempo zbyt wysokie

Viktor
Viktor
1 miesiąc temu

Mój pies każde rano ma sesję jogi a po tym z godzinkę biega na bieżni. Niecierpliwie czeka na lato, w końcu będzie mógł na rolkach śmigać.

the-beige-dog-on-pink-roller-skates-is-eating-a-ice-cream-cone-near-the-cafe-with-prohibition-signs-400-201533860
Tomek
Tomek
1 miesiąc temu

jak to konto założyć dla psa na Stravie? Jakaś instrukcja ktoś, gdzieś, coś?