Maraton Warszawski 2023 09 24 Warszawa 0349
9 maja 2024 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Ruszyły zapisy na Nice To Fit You Warszawską Dychę

Stań się częścią spektakularnego biegu — weź udział w rywalizacji na 10 kilometrów rozgrywanej równolegle z 46. Nationale-Nederlanden Maratonem Warszawskim. Impreza startuje w niedzielę 29 września. Zapisy na Nice To Fit You Warszawską Dychę właśnie wystartowały! Dla pierwszych 500 numerów startowych przygotowano niższy próg cenowy – warto zapisać się już teraz!

Rosnąca popularność dystansu!

Nice To Fit You Warszawska Dycha to doskonała okazja do tego, by poczuć atmosferę biegowego święta i stać się częścią Wielkiego Biegu. Uczestnicy zmierzą się z 10-kilometrową atestowaną trasą – przebiegną po warszawskich ulicach przy wyłączonym ruchu samochodowym. Ogłoszenie dokładnej trasy już niebawem! Pierwsza edycja w 2022 roku przyciągnęła 2284 uczestników. W 2023 na mecie powitano 3656 biegaczy. Niemal 40% wszystkich finiszerów stanowiły kobiety!

– Ten bieg pokazuje, jak bardzo rośnie popularność biegania, które stało się połączeniem zdrowego stylu z czystą radością. Ale warto pamiętać ze dycha na zawodach to już wyzwanie – wiec nie obejdzie się przez przygotowań! Ale te przygotowania, trwające przecież przez całe lato, to sama przyjemność! Wszystkim, którzy podejmują to wyzwanie, kibicujemy niezwykle mocno. – mówi Marek Tronina, prezes Fundacji „Maraton Warszawski”. – Rok po roku widać na trasach więcej biegaczy i więcej kibiców – to środowisko i ten lifestyle szybko się rozwija i wciąga coraz więcej osób. A że mamy do tego biegu świetnego partnera, to szykujemy kolejne święto biegania! Nie możemy się już doczekać!

Przez kolejne dwa lata, Nice To Fit You będzie oficjalnym sponsorem wydarzeń biegowych organizowanych przez Fundację „Maraton Warszawski”. 

– Pierwsza edycja Nice To Fit You Warszawskiej Dychy była dla nas niezapomnianą imprezą. Czas na drugą odsłonę i kolejną wspólną biegową przygodę, której nie możemy się już doczekać. Będziemy wspierać uczestników w przygotowaniach, zobaczymy się też na trasie, razem z teamem biegowym Nice To Fit You oraz naszymi ambasadorami. Zapisy rozpoczęte, więc do zobaczenia! – mówi Sylwia Ramos-Wójcik, brand manager Nice To Fit You.

Pomaganie przez bieganie

Przy organizacji Nice To Fit You Warszawskiej Dychy nie może zabraknąć akcji #BiegamDobrze. Jest to inicjatywa, która pozwala połączyć bieganie i pomaganie. Jej uczestnicy zebrali już ponad 9 milionów złotych na rzecz partnerskich organizacji dobroczynnych. 

Do biegu można zapisać się poprzez ścieżkę charytatywną #BiegamDobrze i dzięki dobroczynności wpisać się na listę startową omijając tradycyjną ścieżkę rejestracji. Zakładając swoją wirtualną zbiórkę i promując ją, pozyskujemy środki na ważne społeczne cele, a po przekroczeniu 250 zł w prezencie od wspieranej organizacji otrzymujemy pakiet startowy na bieg. Chcesz dodać swojemu startowi dodatkowego sensu? Sprawdź, jak to zrobić >>>

Zapisz się już dziś!

Jeżeli nie masz jeszcze w planach pokonania maratonu ulicami Warszawy, a bieganie to Twoja pasja — scenariusz jest już gotowy. Dzięki Nice To Fit You Warszawskiej Dyszce poczujesz atmosferę Wielkiego Biegu. 

24 września, w niedzielę, wspólnie z tysiącami innych biegaczy będziesz mieć okazję współtworzyć piękną historię biegania w Warszawie! Nie może Cię zabraknąć! Dla pięciuset pierwszych zapisujących się przygotowano niższą opłatę startową – nie zwklekajcie.

Opłata startowa: pierwsze 500 numerów startowych: 79 zł

Kwota minimalna #BiegamDobrze i termin jej zebrania: 250 złotych – 31 sierpnia 2024 r.

Rejestracja: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments