LB fot.M.Parma Unsplash
28 listopada 2022 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Ostatnie dni na dołączenie do Ligi Biegowej 2022


Tylko do końca listopada trwa rywalizacja w ramach Ligi Biegowej! Dobrze Ci poszły jesienne starty? Dołącz do bezpłatnej Ligi Biegowej i porównaj się z biegaczami z całej Polski, a przy okazji wesprzyj młodzież trenującą w klubach lekkoatletyczną. Każdy Twój wybiegany kilometr pomaga!

Nie ważne gdzie biegasz! Liga Biegowa zaciąga wyniki wszystkich Twoich krajowych i międzynarodowych startów. Dzięki temu, możesz grywalizować z biegaczami z całej Polski, porównywać statystyki i dodatkowo motywować się do treningów. Dobrze Ci poszło w lokalnym Biegu Niepodległości? Startujesz w City Trailach czy Parkrunach? Super! Liga jest dla Ciebie!

Czym jest Liga Biegowa?

Liga Biegowa to wyjątkowa, bezpłatna platforma dla biegaczy prowadzona przez Fundację Zdrowy Ruch, współfinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Liga zgromadziła już ponad 9 tysięcy biegaczy z całej Polski! Zasady zabawy są niezwykle proste, a przystąpić do niej można w dowolnym czasie:

  • Liga jest całkowicie bezpłatna. Wystarczy się zarejestrować na stronie www.LigaBiegowa.pl
  • Można rywalizować na czterech najpopularniejszych dystansach: 5 km, 10 km, 21,1 km oraz 42,2 km. Indywidulanie, a także drużynowo!
  • Wyniki z biegów automatycznie się zaciągają do systemu, są aktualizowane na Twoim profilu i przeliczane na punkty – nic nie musisz robić!

W grudniu rywalizacja jest podsumowywana i ogłaszani są zwycięzcy w poszczególnych kategoriach. Wygrywają nie tylko najszybsi, ale również najwytrwalsi. Zwycięzców jest ponad 140! Zwycięzcy z ponad 80 kategorii otrzymują wyjątkowe, personalizowane medale.

Każdy kilometr pomaga!

Liga Biegowa ma także wymiar charytatywny. „WYBIEGAJ W PRZYSZŁOŚĆ Z OSHEE” to akcja  organizowana w ramach Ligi, wspierająca polską młodzież, która trenuje lekkoatletykę. Organizator we współpracy z marką Oshee, przelicza wybiegane przez uczestników Ligi kilometry, na napoje dla młodzieży trenującej w klubach lekkoatletycznych w całej Polsce. Zatem każdy Twój wybiegany kilometr pomaga!

Nie tylko rywalizacja!

Uczestnicy Ligi Biegowej podkreślają, że Liga to także świetne narzędzie do zmotywowania się do regularnych treningów. Każdy uczestnik Ligi Biegowej może na swoim profilu zobaczyć zestawienie wszystkich swoich zarejestrowanych wyników, dzięki czemu łatwo jest prześledzić swoje postępy. Rozbudowany ranking wyników pozwala też porównywać się z innymi biegaczami z całej Polski lub np. tylko ze swojego miasta czy swojej kategorii wiekowej.

Rywalizacja trwa tylko do końca listopada! Zatem wejdź na stronę Liga Biegowa, zarejestruj się i poczekaj, aż na Twoim profilu pojawią się „życiówki” z listopadowych biegów.

Więcej na: www.LigaBiegowa.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.