kaczmarek
30 maja 2024 Aleksandra Guzik Newsy

Natalia Kaczmarek druga podczas Diamentowej Ligi!

Podczas zawodów Bislett Games w Oslo, zaliczanych do cyklu Diamentowej Ligi, polska lekkoatletka Natalia Kaczmarek zaprezentowała znakomitą formę w biegu na 400 metrów. Zawodniczka, na której występ czekaliśmy z niecierpliwością, spełniła oczekiwania kibiców, osiągając fenomenalny czas poniżej 50 sekund!

Natalia Kaczmarek ukończyła bieg z czasem 49,80s, co pozwoliło jej zająć drugie miejsce w rywalizacji. Pierwsze miejsce w tym wyścigu zajęła znakomita Marileidy Paulino, reprezentantka Dominikany, która z czasem 49,30s pokonała rywalki. Paulino, znana ze swoich świetnych startów, tym razem również nie zawiodła, demonstrując klasę światową. My natomiast możemy być dumni z Natalii, która swym występem potwierdziła znakomitą formę i ze zniecierpliwieniem czekamy na występ naszej reprezentantki na Mistrzostwach Europy w Rzymie.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!