wawaDSC02359
21 września 2023 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Maraton Warszawski w rytmie New Balance. Co nas czeka w najbliższy weekend?


45. edycja Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Dzięki współpracy z marką New Balance maratoński weekend będzie się odbywał pod hasłem sportu i integracji, a zawodnicy i kibice będą mieli okazję doświadczyć niesamowitych atrakcji i przeżyć wyjątkowe chwile.

Shake Out Run

Już w najbliższą sobotę 23 września o godzinie 10:00 spod Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie rusza „Shake Out Run”. Będzie to spokojny bieg na dystansie 4 kilometrów, który poprowadzą dla Was trenerzy NBRC, w tym Kasia i Bartek Olszewscy, Asia Jóźwik oraz Edyta Litwiniuk. Jest to idealna okazja do rozluźnienia mięśni przed niedzielnym maratonem i integracji z innymi biegaczami.

Po biegu w specjalnej strefie New Balance czekają na was liczne atrakcje. Wśród nich: chwytak z nagrodami, stanowisko z warkoczykami, instaxy oraz DJ. Można też będzie napić się i zjeść coś pysznego w strefie cateringu.

Przekaż wiadomość swojemu zawodnikowi na 41. kilometrze

New Balance nie zapomniało także o kibicach, którzy będą dopingowali swoich bliskich. Marka przygotowała specjalną stronę KibicujBiegaczom.pl, na której każdy może wysłać motywujące wiadomości dla biegaczy. Wiadomości te będą wyświetlane na ostatnich kilometrach trasy, zarówno dla uczestników Maratonu Warszawskiego, jak i biegu na 10 kilometrów. To nie tylko doskonała okazja, by wesprzeć swoich bliskich, ale także ciekawy sposób na wykorzystanie technologii dla zwiększenia zaangażowania kibiców.

Jeśli szukasz inspiracji do napisania wiadomości, strona oferuje także propozycje haseł stworzonych przez sztuczną inteligencję. A jeśli nie wiesz, pod jakim numerem startowym biega Twój przyjaciel czy rodzina, bez problemu znajdziesz ich na listach startowych dostępnych na stronie. Wszystkie motywujące hasła będą wyświetlane na monitorze przy wylocie tunelu na ulicy Złotej, dokładnie na 41. kilometrze Maratonu Warszawskiego i 9. kilometrze Warszawskiej Dychy.

Dodatkowo, w miasteczku przy PKiN odbywać się będą prelekcje trenerów NBRC. Nie przegap tego wyjątkowego weekendu! Bądź z nami, biegaj, kibicuj i doświadcz Maratonu Warszawskiego jak nigdy dotąd, dzięki New Balance.

Źródło: materiały prasowe. Współpraca z marką New Balance.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments