MARATON KOSZULKA 2024 B
6 lutego 2024 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Maraton Dębno z trzema koszulkami do wyboru


Jubileuszowy 50. AMPANEL Maraton Dębno zbliża się wielkimi krokami, a z nim niespodzianki dla wszystkich uczestników! W tym roku zawodnicy, którzy zapiszą się do tego najstarszego maratonu w Polsce, będą mieli wyjątkową możliwość personalizacji swojego doświadczenia biegowego poprzez wybór jednego z trzech kolorów koszulki marki New Balance zawartej w pakiecie startowym.

Tegoroczny maraton to wyjątkowa okazja, aby dodać do swojej kolekcji sportowej koszulkę wysokiej jakości od renomowanego producenta odzieży sportowej. Marka New Balance jest znana z łączenia funkcjonalności i nowoczesnego designu, co sprawia, że każda z oferowanych koszulek będzie nie tylko świetnym wspomnieniem z maratonu, ale również praktycznym elementem garderoby na przyszłe treningi i zawody. Lekka koszulka do biegania wykonana jest w 100% z szybkoschnącego poliestru. Odzież sygnowana logiem LightingDry charakteryzuje się bardzo dobrą oddychalnością oraz odpowiednim odprowadzaniem wilgoci na zewnątrz.

Maraton w Dębnie wyróżnia się nie tylko długą tradycją, będąc najstarszym maratonem w Polsce, ale również najszybszą trasą w tej części Europy, co przyciąga zarówno doświadczonych biegaczy, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z maratonami. Możliwość wyboru koszulki od New Balance w pakiecie startowym to nie tylko gest w stronę personalizacji doświadczenia każdego uczestnika, ale również symboliczne połączenie z globalną społecznością biegaczy, którzy na całym świecie wybierają maratony wspierane przez tego producenta do ustanawiania osobistych rekordów i przeżywania niezapomnianych emocji.

Maraton Dębno odbędzie się 12 maja 2024 roku. Na liście startowej znajduje się już 2200 biegaczy. Maraton Dębno wchodzi w skład Korony Maratonów Polskich oraz Orłów Biegowych. W ramach zawodów odbędą się 9. Mistrzostwa Polski Strażaków, 9. Mistrzostwa Polski Nauczycieli, a także 19. Mistrzostwa Polski Policjantów.

Zapisy do maratonu: www.datasport.pl
Strona internetowa: www.maratondebno.pl
Regulamin: www.maratondebno.pl

Źródło: informacja prasowa.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments