eobuwie
5 października 2022 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Kolorowy trekking i hiking z eobuwie.pl

Najnowsza digitalowa kampania eobuwie.pl zachęca do aktywności na świeżym powietrzu mimo jesiennej szarości za oknami. W asortymencie marki można znaleźć zarówno buty trekkingowe jak i hikingowe m.in. takich marek jak adidas i The North Face. Kampania pokazuje modele, które zachwycają kolorami, nowoczesnym designem i są przeznaczone do aktywności na zewnątrz.

Bohaterami dedykowanej sesji zdjęciowej i video na eobuwie.pl są między innymi buty do hikingu, czyli długich, energicznych wędrówek po niskich górach, łąkach i lasach. Mają być one przede wszystkim wytrzymałe – zazwyczaj posiadają traktorowy bieżnik, co zapewnia przyczepność. Stosowane w nich technologie odpowiadają za dobrą amortyzację.

eobuwie

Większość obuwia przeznaczonego do hikingu wyposażona jest także w membranę Gore-Tex, która nie tylko ochroni przed wiatrem i wilgocią z zewnątrz, ale też odprowadza pot z wnętrza buta. W kampanii eobuwie.pl zobaczymy między innymi model marki adidas – Terrex Free Hiker, idealny na nieutwardzone nawierzchnie i niewyznaczone szlaki.

Na zdjęciach z kampanii outdoorowej zobaczymy też wyselekcjonowane buty do trekkingu, czyli do chodzenia po górach i wąwozach w trudnych warunkach, co wymaga odpowiedniego specjalistycznego sprzętu, a także przygotowania fizycznego. Obuwie trekkingowe z niską cholewką będzie idealne na spacery po niższych partiach gór, z kolei wysokie buty trekkingowe warto wybrać chcąc wspinać się po wyższych górach. Cholewka o długości powyżej kostki ma za zadanie stabilizować stopę i chronić staw skokowy przed urazami. Kampania eobuwie.pl przybliża modele stworzone z myślą o szybkich wędrówkach, skalistych szlakach i nierównym terenie, np. model Vestiv Fastpack marki The North Face.

eobuwie

Kampania eobuwie.pl inspiruje do aktywności fizycznej, niezależnie od tego, czy wybierzesz wędrówki po lesie, w górach, czy w miejskim parku i niezależnie od pogody za oknem. Buty outdoroowe nie są już zarezerwowane tylko i wyłącznie do aktywności sportowych. Eobuwie.pl promuje tzw. urban outdoor zachęcając do uzupełniania miejskich stylizacji butami outdoroowymi.

Różnorodność kolorowej oferty butów outdoroowych zainspiruje zarówno zaawansowanych góro-maniaków jak i osoby dopiero zaczynające swoją przygodę ze sportem.

Zobacz Nowości | Jesień 2022 na eobuwie.pl

eobuwie

Możliwość komentowania została wyłączona.