walencja 05470
6 czerwca 2024 Bartłomiej Falkowski Newsy

Kolejna nominacja dla podcastów Bieganie.pl!


Drugi rok z rzędu podcasty kanału Bieganie.pl zostały nominowane do nagrody Best Stream Audio Awards! To ogromne wyróżnienie dla całego zespołu prowadzących i realizujących nasze formaty podcastowe, ale też dla całego biegowego środowiska. Jako jedyny podcast reprezentujemy w gronie nominowanych nasz najlepszy sport na świecie – bieganie.

Wyróżnienie w gronie nominowanych do Best Stream Audio Awards 2024 to nagroda dla nas, ale i dla Was, czyli naszych słuchaczy. Całym zespołem Bieganie.pl w ramach naszych podcastów realizujemy dla Was kilka formatów, które łączy jedno – chcemy wam pokazać jak biegać, opowiedzieć inspirujące historie naszych gości, tak byście byli coraz lepszymi i bardziej świadomymi, a także szczęśliwymi i zdrowszymi biegaczami.

W ramach naszych podcastów możecie posłuchać:

Do tego realizowaliśmy i na pewno realizować będziemy, projekty specjalne jak W Rytmie Biegania czy O co chodzi?

Dla twórców największą nagrodą jest gdy podchodzicie do nas na treningach, czy zawodach i mówicie, że słuchacie nas na swoich rozbieganiach, podczas jazdy samochodem czy w innych codziennych sytuacjach. Nominacja do Best Stream Audio Awards 2024 to dodatek, który może dać możliwość do jeszcze lepszego rozwoju naszych treści i pokazać bieganie także tym, którzy jeszcze nie złapali tej pasji.

Głosować na nas możecie poprzez komentarze. Zarówno na kanale Instagram Best Stream Audio Awards jak i na kanale Facebook. Wystarczy w komentarzu pod postami oznaczyć Bieganie.pl za pomocą @ i uzasadnić swój głos oraz dodać hasztag #beststreamawards2024. Co ważne można oddać kilka głosów, ale uzasadnienie musi być różne. Także jeśli chcecie, możecie dodać kilka głosów oznaczając Bieganie.pl i na przykład skierować się w argumentacji bezpośrednio do Asi, Kasi, Adama czy Bartka.

Pamiętajcie, że nasze podcasty robimy dla Was. Dajcie znać kogo chcielibyście zobaczyć w kolejnych odcinkach lub na jakie tematy mamy porozmawiać.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Truchtacz
Truchtacz
10 dni temu

Zasłużona nominacja, a dla redaktora Bartłomieja kg najlepszych ciastek za super robotę 👍

...
...
10 dni temu

za PODCASTY jak najbardziej zasłużona nominacja – na wybiegania jak znalazł!… w przeciwieństwie do artykułów, bo poziom mega, MEGA spadł!