iwr23 01 mp 20230624 083555 1
17 lipca 2023 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Kobieca moc podczas biegu Irena Women’s Run

24 czerwca w Łazienkach Królewskich w Warszawie odbył się bieg imienia najwybitniejszej polskiej lekkoatletki Ireny Szewińskiej. Partnerami biegu zostały marki: eobuwie.pl i Asics. Irena Women’s Run to bieg na 5 km dedykowany wyłącznie kobietom, które organizatorzy chcą zachęcić do częstszej aktywności fizycznej, sprzyjającej poprawie samopoczucia zarówno fizycznego, jak i psychicznego. W biegu wzięło udział prawie 500 Pań z całej Polski.

Marka ASICS, w ramach działań przygotowawczych, zorganizowała  cztery dedykowane treningi dla wszystkich entuzjastów biegania natomiast  eobuwie.pl, dla którego obuwie sportowe jest jednym z najlepiej rozwiniętych segmentów w portfolio, przygotowało dla wszystkich uczestniczek worki biegowe do przechowywania odzieży lub butów, a także voucher do wykorzystania w sklepie internetowym marki.

CAPTURE23 06 24@07582800006

Dodatkowo, w dniu biegu każdy chętny mógł wykonać skan stopy na specjalnym urządzeniu udostępnionym przez eobuwie.pl- skanerze ezise.me. Wykonany skan, przypisany do konta w eobuwie.pl, ułatwi dobór odpowiedniego rozmiaru obuwia w trakcie przyszłych zakupów. Na eobuwie.pl dostępne jest obuwie do biegania zarówno dla początkujących biegaczy, jak i dla osób poszukujących specjalistycznych butów naszpikowanych technologią.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments