DiamentowaLigaChorzow 16072023 fotPawelSkraba 49
16 września 2023 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Harmonogram startów finału Diamentowej Ligi w Eugene


Finał Diamentowej Ligi to jedno z najważniejszych wydarzeń lekkoatletycznych tego roku. Miting, który odbędzie na stadionie Hayward Field w Eugene w dniach 16-17 września, będzie dla większości zawodników ostatnim startem w sezonie przedolimpijskim. W zawodach zobaczymy trzech Polaków: Natalię Kaczmarek, Pię Skrzyszowską oraz Norberta Kobielskiego.

Pierwszego dnia zawodów zobaczymy tylko Norberta Kobielskiego, który wystartuje o godzinie 20:08.

Najciekawszymi wydarzeniami sobotnich zawodów będą na pewno biegi na 1500 metrów kobiet i 3000 metrów z przeszkodami mężczyzn.

Harmonogram zawodów – 1 dzień finału Diamentowej Ligi w Eugene:

  • 20:00: Rzut oszczepem kobiet
  • 20:06: Trójskok mężczyzn
  • 20:08: Skok wzwyż mężczyzn
  • 21:04: 400 metrów przez płotki mężczyzn
  • 21:16: 400 metrów mężczyzn
  • 21:20: Rzut oszczepem mężczyzn
  • 21:26: Skok o tyczce kobiet
  • 21:29: 3000 metrów z przeszkodami kobiet
  • 21:49: Trójskok kobiet
  • 21:51: 1500 metrów kobiet
  • 22:07: 100 metrów mężczyzn
  • 22:11: Pchnięcie kulą kobiet
  • 22:19: 3000 metrów z przeszkodami mężczyzn
  • 22:40: 100 metrów kobiet
  • 22:50: 1 mila mężczyzn

Transmisja z Eugene rozpocznie się o godzinie 21:00 czasu polskiego w Polsacie Sport News.

Harmonogram zawodów – 2 dzień finału Diamentowej Ligi w Eugene:

  • 20:30: Skok wzwyż kobiet
  • 20:40: Rzut dyskiem mężczyzn
  • 20:48: Skok w dal mężczyzn
  • 21:04: 800 metrów mężczyzn
  • 21:39: 5000 metrów kobiet
  • 21:57: Skok o tyczce mężczyzn
  • 22:04: 400 metrów przez płotki kobiet
  • 22:08: Rzut dyskiem kobiet
  • 22:17: 3000 metrów mężczyzn
  • 23:37: 400 metrów kobiet
  • 22:42: Skok w dal kobiet
  • 22:52: 110 metrów przez płotki mężczyzn
  • 23:05: 100 metrów przez płotki kobiet
  • 23:09: Pchnięcie kulą mężczyzn
  • 23:19: 800 metrów kobiet
  • 23:36: 200 metrów mężczyzn
  • 23:49: 200 metrów kobiet
  • 23:52: Ceremonia dekoracji

Transmisja z drugiego dnia zawodów będzie prowadzona na POLSAT SPORT EXTRA od godziny 21:00 do 23:55.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments