sportano
17 listopada 2022 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Gwiazdy sportu na otwarciu sklepu Sportano.pl

Marka Sportano.pl zaprezentowała swój pierwszy sklep stacjonarny. Na imprezie otwarcia w warszawskim Homepark Targówek pojawił się szereg gwiazd rozmaitych dyscyplin. Wśród pierwszych osób, które przetestowały nowy, omnichannelowy koncept znaleźli się m.in. Jan Błachowicz, Andrzej Bargiel, Katarzyna Zillmann i Mariusz Pudzianowski. Dzisiaj (17.11) sklep otwiera się dla klienteli.

Twórcą marki Sportano.pl jest znany z założenia eobuwie i Modivo Marcin Grzymkowski. Autorzy konceptu handlowego przedstawiają go jako najnowocześniejszy w Europie Środkowej stacjonarny sklep sportowy. Sportano.pl należy do kategorii multisportowej, co oznacza, że dostępne jest w nim wyposażenie i odzież przeznaczone do uprawiania rozmaitych dyscyplin sportowych. Sklep zapewnia wybór wśród 50 tys. produktów dostępnych stacjonarnie, na miejscu, oraz do całej oferty online – czyli niemal 200 tys. produktów, z opcją dostawy 24h.

Koncept podzielony jest na strefy, w których klienci mogą odkrywać i testować wyposażenie do uprawiania najpopularniejszych dyscyplin, m.in. narciarstwa, sportów rowerowych, wodnych, sportów walki, fitness, trekkingu i outdooru.

Sala sprzedaży jest wyposażona w 55 tabletów, służących do przeglądania dostępnego asortymentu, sekcję bike fitting – gdzie można skonfigurować i dopasować rower do budowy i wymogów użytkownika, warsztat serwisowy dla sprzętu zimowego i letniego, sekcję bieżni i fitness, oferujące możliwość testowania bieżni sportowych wiodących marek czy symulator jazdy na nartach i snowboardzie.

Koncept Sportano.pl nastawiony jest na wykorzystanie najnowocześniejszych technologii i wsparcie klientów przez doradców-ekspertów z obszarów rozmaitych dyscyplin.

– Chcemy być domyślnym punktem kontaktu ze światem sportu. Sportano wyrasta z pasji do sportu i technologii. Stawiamy na zrozumienie potrzeb klientów i trendów na rynku. Chcemy przekraczać rynkowe standardy, żeby kojarzyć się z wygodą i zaufaniem. To będzie możliwe tylko, gdy zapewnimy wyjątkowe doświadczenia zakupowe i najwyższy standard obsługi. – komentował w czasie otwarcia założyciel marki, Marcin Grzymkowski.

Mistrzowie na parkiecie Sportano.pl

Podczas ekskluzywnej premiery tego konceptu handlowego, wąska grupa sportowców, ekspertów i influencerów, jako pierwsza w Polsce miała okazję sprawdzić jak wygląda sklep oraz jakie możliwości oferuje nowa formuła odkrywania produktów sportowych.

sportano

Otwarciu towarzyszyły atrakcje wyczynowe, takie jak pokazy wsadów do kosza w wykonaniu mistrza świata Piotra Grabowskiego czy pokaz ewolucji rowerowych w wykonaniu Jonasza Pakulskiego. Grabowski do swoich podniebnych ewolucji zaprosił m.in. Mariusza Pudzianowskiego, nad którego głową koszykarz wykonywał spektakularne akrobacje. Udział w pokazie mistrza świata brali również Jan Błachowicz czy Sławomir Peszko i Marcin Wasilewski.

Pasjonatów sportów zimowych, rowerowych, aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia zapraszamy w dniach 17 i 18 listopada na wielkie otwarcie sklepu stacjonarnego Sportano.pl – park handlowy Homepark Targówek, Warszawa, ul. Malborska 47.

Możliwość komentowania została wyłączona.