gorzow wlkp stadion
26 lipca 2023 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Gorzów z problemami, ale z mistrzostwami


W Gorzowie Wielkopolskim rozpoczynają się lekkoatletyczne mistrzostwa Polski. Tamtejszy stadion miał spore braki, z którymi jednak organizatorzy zdołali sobie poradzić.

Wybudowany rok temu obiekt mieszczący się przy ulicy Krasińskiego nie posiadał własnych toalet i nagłośnienia. Oba te „udogodnienia” udało się jednak sprowadzić. Jak mówi Tomasz Saska, prezes klubu ALKS AJP Gorzów Wielkopolski sportowcy będą mogli korzystać z mobilnych toalet „wyższej klasy”.

Dodajmy, że na kilka dni przed rozpoczęciem mistrzostw wszystkie bilety zostały wyprzedane. Komunikacja miejska dla posiadaczy biletów i karnetów będzie darmowa.

Osoby, które nie zdołały zakupić wejściówki mogą oglądać mistrzostwa na telebimie, który będzie postawiony w Strefie Kibica na Placu Grunwaldzkim.

W Gorzowie wystartuje ponad 600 lekkoatletów, a nad sprawiedliwym rozstrzygnięciem konkurencji będzie czuwać 80 sędziów. Zaplanowano około 10 godzin transmisji w telewizji i internecie. Mistrzostwa potrwają w dniach 27-29 lipca.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
marek
marek
10 miesięcy temu

czy mistrz polski w dowolnej konkurencji zostanie godnie wynagrodzony ? czy nagroda po za medalem i tornistrem i koperta z 300toma zlotymi wystarczy ?

Tomatokai
Tomatokai
10 miesięcy temu

Gorzów z problemami, transmisja TVP z problemami (np. brak 5000m), polskie biegi długie z problemami. Nihil novi