foto
30 marca 2023 Redakcja Bieganie.pl Newsy

eobuwie.pl zaprasza do biegowej strefy New Balance


Dla tych, którzy kochają biegać w terenie i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym sportem, eobuwie.pl i marka New Balance przygotowali dedykowaną strefę „Poza szlakiem”. Ta wyjątkowa ekspozycja dostępna jest w trzech sklepach eobuwie.pl: w Galerii Młociny w Warszawie, w centrum handlowym Bonarka City Center w Krakowie oraz w centrum handlowym Magnolia we Wrocławiu.

Wraz z rozpoczęciem wiosny wchodzimy w początek sezonu biegowego, a pogoda coraz bardziej sprzyja uprawianiu sportu na zewnątrz. Inspiracją do powstania strefy były 2 rodzaje butów biegowych New Balance. Pierwszy z nich to Fresh Foam Hierro v7. Najnowsza, siódma wersja tego modelu charakteryzuje się niezwykle niską wagą, a podeszwa Vibram Megarip gwarantuje jeszcze większą przyczepność. Buty te idealnie sprawdzą się w biegach po najbardziej wymagających leśnych szlakach, które charakteryzują się zróżnicowaną nawierzchnią. To właśnie różnorodność podłoża biegowego jak i natura znalazły swoje odzwierciedlenie w dedykowanej strefie New Balance, która pojawiła się w wybranych sklepach eobuwie.pl.

P3201016
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ekspozycja ta świetnie wpisuje się w niektóre z założeń strategii marki eobuwie.pl, jakim są łączenie świata online i offline oraz edukacja klientów. Obecnie na stronie internetowej sklepu oraz w mediach społecznościowych brandu możemy oglądać kampanię digitalową, która poświęcona jest butom do biegania w terenie, a jednym z jej głównych bohaterów jest model Fresh Foam Hierro v7. Natomiast ruchome elementy ekspozycji w ciekawy sposób ilustrują informacje o zaprezentowanych na niej modelach obuwia sportowego. W ramach strefy przedstawiony jest również model Fresh Foam More v4, który polecany jest do biegania w terenach miejskich. Zapewnia on jeszcze większą amortyzację, która przekłada się na lepszą ochronę kolan i stawów. Zarówno pierwsza jak i druga kategoria butów dostępna jest w wersji dla kobiet jak i mężczyzn.

Ekspozycja New Balance to miejsce, w którym miłośnicy biegania po zróżnicowanym podłożu mogą poszerzyć swoją wiedzę na temat obuwia sportowego, które najlepiej sprawdzi się w tych warunkach. Strefę można oglądać do 8 kwietnia. Serdecznie zapraszamy.

Możliwość komentowania została wyłączona.