31 marca 2022 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Dołącz do „Orłów biegowych”


Już 10 kwietnia w Dębnie ruszy tegoroczna edycja „Orłów Biegowych”. Po ten nowy tytuł i związane z nim nagrody powalczyć mogą tylko ci, którzy zgłoszą się i ukończą w jednym roku Maraton Dębno, Hunters Grodziski Półmaraton „Słowaka” i Międzynarodowy Bieg po Plaży w Jarosławcu.

Pierwszy z tych biegów ruszy w drugą niedzielę kwietnia. Będą to równocześnie mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn na królewskim dystansie. W tej chwili na listach zgłoszeń wszystkich trzech wydarzeń biegowych jest w sumie ponad 4600 zakochanych w bieganiu prawdziwych fanów zdrowego stylu życia.

Ale na razie w przygodzie „Orły Biegowe” udział wziąć może 1617 osób – czyli ci wszyscy, którzy pojawią się na starcie i dotrą do mety Maratonu Dębno. Ambasadorami akcji zostali wybitni maratończycy: Wanda Panfil i Jan Huruk.

  • Chcemy zaktywizować jak największą liczbę „starych” i „nowych” miłośników biegania. Trasa w Dębnie jest trochę zmodyfikowana, nie ma wąskich gardeł, stąd zapraszamy wszystkich bez ustalania limitów – zdradził, dyrektor Maratonu Dębno, Stanisław Lenkiewicz. 
DSC 0590
Od lewej: Wanda Panfil, Stanisław Lenkiewicz i Jan Huruk

Ważna informacja – zapisy na 47.Maraton Dębno przyjmowane są do dzisiaj (31 marca). Czasu na decyzję nie pozostało już wiele. Rusz się, zaryzykuj, podejmij wyzwanie ! Nikt za Ciebie tego nie zrobi. 

Link do zapisów https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=6647

Możliwość komentowania została wyłączona.