roster
28 marca 2023 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Bieganie.pl oraz Roster Athletics nawiązują współpracę


Dzięki wspólnym wysiłkom wszyscy organizatorzy imprez zgłoszonych do Kalendarza Biegowego mogą otrzymać bezpłatny dostęp do nowoczesnego systemu, który znacząco usprawni przyjmowanie zgłoszeń oraz organizację biegów.

Wiesz, że możesz zorganizować niewielki bieg bez konieczności wynajmowania systemu pomiaru czasu i chipów?

Intuicyjna platforma pozwala na utworzenie wydarzenia, aktywację zgłoszeń, nadanie numerów oraz pomiar czasu przy jednoczesnym prezentowaniu wyników na żywo. Wszystko w jednym miejscu! Wkrótce będziemy informować o kolejnych funkcjonalnościach systemu dla średnich oraz większych imprez, np. integracja z chipowym systemem pomiaru czasu.

Aby uzyskać własne konto, należy przesłać na adres support@rosterathletics.com następujące informacje:

  • imię i nazwisko,
  • adres e-mail,
  • nazwę organizatora.

Dotychczas platforma Roster Athletics kojarzyła się z zawodami lekkoatletycznymi na hali i stadionie. Jakie są pierwsze doświadczenia i wrażenia organizatorów imprez biegowych?

Ewa Sierka (Małopolski Związek Lekkiej Atletyki): „Na co dzień organizujemy głównie imprezy lekkoatletyczne. Od kiedy mamy dostęp do platformy Roster Athletics jest nam dużo łatwiej przeprowadzać również biegi. Wielkim plusem jest nowoczesny panel zgłoszeń, dzięki czemu na bieżąco kontrolujemy zapisy i przyjmujemy płatności w formie elektronicznej. Polecamy Roster Athletics, zawsze można liczyć na szybki i merytoryczny kontakt ze strony ich działu wsparcia”.

Adam Olszański (MLKS Echo Twardogóra): Zaobserwowaliśmy na ostatnich biegach przełajowych 30% wzrost frekwencji, dzięki intuicyjnemu panelowi zgłoszeń! Wystarczy 15 minut, aby przygotować samemu imprezę w systemie i otworzyć rejestrację. Platforma działa w chmurze, co daje możliwość wygodnej i niezależnej pracy wielu osób naraz, monitorowanie zmian na listach, czy komunikację z uczestnikami. Podobnie jak użytkownicy Roster Athletics na całym świecie, mamy dostęp do wszystkich aktualizacji i nowości na bieżąco. Cieszymy się ze współpracy, ponieważ mamy szansę na ciągły rozwój podobnie jak platforma Roster Athletics

Alexander Nilsson (Mölndals AIK – klub ze Szwecji): Korzystanie z funkcji ręcznego pomiaru czasu pozwoliło nam zaoszczędzić wiele godzin podczas organizowania mniejszych biegów ulicznych i przełajowych. Duże znaczenie ma dla nas również możliwość dostarczania wyników na żywo przy zachowaniu bardzo niskich kosztów w porównaniu do korzystania z chipów. Proces organizacji biegu od początku do końca jest teraz łatwiejszy niż kiedykolwiek!

Więcej informacji o możliwościach wykorzystania Roster Athletics na stronie internetowej oraz w tym poradniku.

Fot. Aleksandra Szmigiel

Możliwość komentowania została wyłączona.