31 marca 2022 Redakcja Bieganie.pl Newsy

ASICS i Eobuwie.pl zachęcają do udziału w „rozbieganym” konkursie


ASICS od początku swojego istnienia działa w myśl filozofii „w zdrowym ciele, zdrowy duch” (ang. Sound Mind, Sound Body), wierząc w kojący wpływ sportu nie tylko na ciało, ale również umysł. W najnowszej kampanii, zrealizowanej przy współpracy z Eobuwie.pl, japońska marka przybliża inspirujące historie członków globalnej społeczności ASICS FrontRunner i zachęca do udziału w „rozbieganym” konkursie.

W ramach kampanii, ASICS chce zainspirować aktywne osoby do uczestnictwa w konkursie poprzez przedstawienie sylwetek pięciu członków drużyny FrontRunnerów, którzy pokazują, w jaki sposób sport wpływa na ich samopoczucie.

Paula Slendak

Kierowniczka w firmie budowlanej i mama dwójki maluchów, Huberta i Kamili. Miłośniczka aktywności fizycznej. Największą miłością wśród wszelakich sportów darzy bieganie. To dla niej forma zadbania o swoje ciało i odpoczynek dla jej umysłu. Uwielbia biegać sama, ale lubi też biegać razem ze swoimi dziećmi. To idealne rozwiązanie na pogodzenie roli mamy i biegaczki, ale także dawanie dobrego przykładu i fantastyczny sposób na spędzanie ze sobą czasu.

Łukasz Kłos

Specjalista Ortopedycznej Terapii Manualnej posiadający międzynarodowy dyplom OMT zgodny ze standardami IFOMT. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Poza terapią manualną i fizjoterapią, jego pasją jest bieganie i dzielenie się wiedzą z innymi poprzez media społecznościowe. Biega na różnych dystansach, z maratonem włącznie. Ma świadomość, z czym mogą zmagać się biegacze długodystansowi i jak należy im pomóc.

Dominika Kłoda

Ze sportem związana od najmłodszych lat. Najpierw jej największą pasją był taniec, później buty do tańca zamieniła na buty do biegania. Teraz spełnia się w roli trenera, pokazując, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa ruch i jak w pełni wykorzystać możliwości ludzkiego ciała. Bieganie jest jej codzienną rutyną i sposobem na dbanie o swoje ciało i umysł.

Michał Leśniak

Od zawsze sport i aktywność fizyczna były istotną częścią jego życia. Kontuzja kolana pozwoliła mu odkryć i pokochać bieganie, od którego stał się pozytywnie uzależniony. Wyznaje i wykorzystuje trzy zasady: w zdrowym ciele – zdrowy duch, trening czyni mistrza oraz zwiedzanie przez bieganie.

Paulina Zaborowska

Zabiegana trenerka personalna z Gdyni, studentka psychologii, aktywna triathlonistka, przygotowująca się do debiutu na pełnym dystansie IronMan (3,6km pływania, 180km roweru, 42km biegu). Aktywność fizyczna pozwala jej utrzymać w zdrowym ciele – zdrowego ducha, napędza do działania i zapewnia przestrzeń, by pobyć ze sobą. „Bieganie to część mnie… bez tego nie byłabym sobą.”

Konkurs

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać zgłoszenie w formie materiału wideo, na którym opowiesz nam, jak ruch wpływa na Ciebie – Twoje ciało, samopoczucie, motywację czy zaangażowanie. Najważniejsza jest indywidualna, szczera historia. Mniejsze znaczenie ma jakość wideo. Nagrodą w konkursie jest weekendowy wyjazd do **** hotelu w Wiśle dla dwóch osób. ASICS przygotował pięć podwójnych zaproszeń. Pobyt został zaplanowany w dn. 04-06.05.2022.

Kampania na kanałach online Eobuwie i ASICS potrwa do 24 kwietnia.

Możliwość komentowania została wyłączona.