520872 v7
25 października 2023 Redakcja Bieganie.pl Newsy

adidas rozpoczyna współpracę z Polskim Komitetm Olimpijskim


Światowy gigant sportowego przemysłu odzieżowego marka adidas i Polski Komitet Olimpijski (PKOL) nawiązali dziś historyczną współpracę, która ma na celu wspieranie polskich sportowców na międzynarodowej arenie oraz promowanie sportu w Polsce.

W ramach współpracy adidas stanie się oficjalnym dostawcą odzieży sportowej dla reprezentacji Polski. Dzięki nowemu partnerstwu polscy sportowcy będą mogli korzystać z najnowocześniejszych technologii i innowacyjnych produktów od marki adidas.

Współpraca między PKOL-em a marką adidas ruszy na dobre od Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku. Wszyscy nasi reprezentanci oraz sztab szkoleniowy, desygnowany do stolicy Francji, zostaną zaopatrzeni w ubiory marki adidas.

Marka adidas prężnie radzi sobie na polskim rynku w różnych dyscyplinach sportowych, ubierając między innymi drużynę narodową siatkówki.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof
Krzysztof
8 miesięcy temu

Szkoda że nie New Balance, lepsze sneakersy.

Paweł
Paweł
8 miesięcy temu

Szkoda 4f 😕

Karolina
Karolina
8 miesięcy temu
Reply to  Paweł

A dlaczego szkoda?

michal
michal
8 miesięcy temu

Polska firma i z jednej strony szkoda, ale ostatnia kolekcja 4F na Tokio była beznadziejna jeśli chodzi o design. Poza tym 4F wogóle nie skorzystał z potencjału jaki daje taka współpraca. Tych strojów nawet nie dało się kupić w sklepie. Może to i dobrze że zajmie się tym bardziej kompetentna firma.

Marek
Marek
8 miesięcy temu
Reply to  michal

4f to marna jakość , nie oszukujemy się to bardziej ciuchy do siedzenia przed tv albo koszenia trawy niż do profesjonalnego uprawiania sportów

Janusz
Janusz
8 miesięcy temu
Reply to  Marek

A nowa marka to ciuchy 100% z recylkingu.

Marek
Marek
8 miesięcy temu
Reply to  Janusz

No to widzisz nawet że śmieci potrafią zrobić lepsze…