1 kwietnia 2022 Redakcja Bieganie.pl Newsy

31. Półmaraton Signify w Pile z otwartymi zapisami


Stowarzyszenie Biegów Ulicznych w Pile informuje, że ruszyły już zgłoszenia elektroniczne do 31. Międzynarodowego Półmaratonu Signify, który odbędzie się w dniu 4.09.2022.

W ramach tegorocznego półmaratonu odbędzie się Puchar Komendanta Policji, Otwarte Mistrzostwa Studentów i Nauczycieli Akademickich Uczelni oraz Otwarte Mistrzostwa Żołnierzy w Półmaratonie.

W 2021 roku Półmaraton Signify ukończyło 1052 biegaczy. Rekord pilskiej trasy w kategorii mężczyzn wynosi 1:02:11 i należy do Daniela Muteti z Kenii. Wśród kobiet rekordowe 1:11:09 również ustanowiła zawodniczka z Kenii, Stella Barsosio.

DSC 0192
fot. organizatora

Tradycyjnie na medalu pilskiego półmaratonu będzie wizerunek znanego polskiego maratończyka. Nazwisko zawodnika na razie owiane jest tajemnicą i zostanie ogłoszone w terminie późniejszym. Ważną informacją dla wielu biegaczy jest fakt, że Półmaraton Signify Piła jest zaliczany do Korony Polskich Półmaratonów w 2021/2022.

Zachęcamy do sprawdzenia strony www.pila.halfmarathon.pl, gdzie znajdują się wyniki z poprzednich lat, galerię zdjęć oraz wiele innych informacji.

Możliwość komentowania została wyłączona.