11 maja 2010 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Wyprawy biegowe z Rafałem Wójcikiem


wyprawy_z_wojcikiem_540.jpg


15 maja na terenie parku Arturówek w Łodzi odbędzie się pierwsza Wyprawa biegowa z Rafałem Wójcikiem, ambasadorem marki Timex w Polsce. Początek o godz. 9:00 przez budynkiem MOSiR Arturówek.

Wyprawy biegowe to nowatorski projekt sportowy, w którym miłośnicy biegania będą mieli niepowtarzalną szansę odbycia długiego treningu z Rafałem Wójcikiem, jednym z najlepszych, polskich biegaczy długodystansowych ostatniej dekady. Wyprawy biegowe to także okazja do nieodpłatnego przetestowania najnowszych zegarków sportowych marki Timex w tym: kolekcji 150 Sleek Tap Screen wyposażonej w ekran dotykowy oraz pulsometr i zaawansowany moduł GPS.

150timextapscreen.jpg
 150 Lap Timex Tap Screen – jeden z zegarków TIMEXa wyposażony w nową, ciekawą funkcję ułatwiającą wygodne łapanie międzyczasów

Udział w Wyprawie biegowej z Rafałem Wójcikiem może wziąć każdy chętny. Warunkiem jest zarejestrowanie się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.timex.pl. Spośród zarejestrowanych uczestników wybrana zostanie grupa osób, które będą mogły nieodpłatnie przetestować pulsometry Timex, a także kupić je z 20 proc. rabatem. Wśród wszystkich zarejestrowanych uczestników Wyprawy Biegowej w Łodzi rozlosowany zostanie zegarek Timex. Ponadto każdy biegacz otrzyma na koniec unikalną broszurę poradniczą przygotowaną we współpracy z kliniką Ortoreh i Rafałem Wójcikiem.

Wyprawy biegowe z Rafałem Wójcikim odbędą się jeszcze w czterech innych polskich miastach (Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Warszawie). Wśród wszystkich uczestników Wypraw rozlosowana zostanie nagroda specjalna: wyjazd na Budapeszt Marathon 2011!

Gospodarzem Wyprawy Biegowej w Łodzi jest Klub Biegacza Arturówek. Do pokonania są dwie pętle po ok. 15 kilometrów każda. Istnieje możliwość odłączenia lub dołączenia się po pierwszej pętli.

Możliwość komentowania została wyłączona.