30 marca 2016 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Wygraj wyjazd i start z osobistym pacemakerem w Półmaratonie w Göteborgu


adidas, sponsor techniczny 11. PZU Półmaratonu Warszawskiego, przygotował dwie niespodzianki dla uczestników biegu oraz wszystkich, którzy odwiedzą targi Expo Sport&Fitness – konkurs #WHYIRUNWARSAW i Mistrzostwa Polski w Podbiegu.

Odwiedź nas na expo

Już w najbliższy piątek i sobotę podczas targów towarzyszących 11. PZU Półmaratonowi Warszawskiemu w specjalnej strefie adidas będzie można zapoznać się z najnowszą kolekcją biegową marki oraz cieszącą się dużym zainteresowaniem kolekcją limitowaną. Chętni będą mogli skorzystać z badania stopy stacją biomechaniczną CURREX. W doborze obuwia pomogą eksperci ze sklepu RunnersClub.pl. Koszt badania to 25 zł, a w przypadku zakupu butów badanie jest bezpłatne.

Osoby, które w czasie targów zdecydują się na zakup butów z technologią boost® oraz podzielą się powodami, dla których biegają w Warszawie, wezmą udział w konkursie. Formularze konkursowe dostępne będą na stoisku adidas, a zadanie konkursowe polegać będzie na udzieleniu odpowiedzi na pytanie: #WHYIRUNWARSAW?”.

konkurs.jpg
Dwie osoby, które udzielą najciekawszych odpowiedzi, wygrają wyjazd na półmaraton w Göteborgu. Ten organizowany już od 1980 roku bieg co roku gromadzi ponad 62 000 biegaczy, co czyni go to najważniejszym i największym wydarzeniem biegowym w Szwecji oraz największym półmaratonem na świecie. Zwycięzcy konkursu będą mieli zapewniony między innymi przelot, ubezpieczenie, wyżywienie, pakiet startowy adidas oraz osobistego pacemakera. Laureatów na ich nowe życiówki poprowadzą Julita Kotecka oraz Bartosz Olszewski. Julita jest personalną trenerką biegową i ekspertką adidas Running, a Bartosz najszybszym amatorskim biegaczem w Polsce oraz autorem bloga WarszawskiBiegacz.pl. Nagrodami dodatkowymi będą pakiety startowe na odbywający się jesienią 38. PZU Maraton Warszawski.

Regulamin konkursu na stronie: http://pzupolmaratonwarszawski.com/konkurs/

Zostań Mistrzem Polski w Podbiegu

19. kilometr trasy 11. PZU Półmaratonu Warszawskiego to wymagający 400-metrowy podbieg ulicą Belwederską. adidas, sponsor techniczny biegu, aby zmobilizować biegaczy do szybkiego pokonania tej ostatniej przeszkody przed metą, organizuje nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Podbiegu adidas. Dwa dodatkowe punkty pomiarowe umieszczone na początku i na końcu podbiegu wskażą najszybszych w kategorii kobiet i mężczyzn. Warunkiem uczestnictwa w dodatkowej klasyfikacji jest posiadanie polskiego obywatelstwa i ukończenie półmaratonu w czasie poniżej 2 godzin i 30 minut. Zwycięzcy otrzymają buty ultra boost, zdobywcy drugiego miejsca buty supernova glide boost, a osoby z najniższego stopnia podium torby sportowe adidas. Zapraszamy do zabawy i kibicowania na ulicy Belwederskiej.

adidas to jeden z największych producentów sprzętu biegowego oraz oficjalny sponsor dwóch spośród najbardziej popularnych imprez biegowych w Polsce: Maratonu i Półmaratonu Warszawskiego. Produkty adidas to połączenie nowoczesnego designu, wysokiej jakości oraz najnowszych technologii. Niemal kultowe modele ultra boost, supernova glide boost czy energy boost ESM wykorzystują piankę boost®, która zapewnia najwyższy zwrot energii i komfort biegania. Ubrania z technologią climachill® czy climaheat® pozwalają na treningi w każdych warunkach, niezależnie od pogody i pory roku.

Możliwość komentowania została wyłączona.