new balance 880
 
25 czerwca 2012 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Wygraj trening z Iwoną Lewandowską i koszulki Legii Warszawa!


"Bądź aktywny z ActiveJet!" – pod taką nazwą ruszył konkurs marki ActiveJet, w którym wygrać można udział w treningu biegowym z czołową polską maratonką Iwoną Lewandowską. Dodatkową nagrodą jest 20 oficjalnych koszulek Legii Warszawa. Wspólny trening odbędzie się 8 lipca br. w Warszawie, a zgłoszenia konkursowe można wysyłać do 27 czerwca.
Aby wziąć udział w zabawie należy wejść na profil marki ActiveJet w serwisie Facebook: www.facebook.com/ActiveJet. Po kliknięciu na zakładkę "Konkurs" zostaniemy przekierowani do specjalnej aplikacji  z formularzem zgłoszeniowym. Tam też należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe, dotyczące naszej aktywności – nie tylko fizycznej.

Jury konkursu wybierze 20 najciekawszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Ich autorzy wezmą udział w treningu biegowym z Iwoną Lewandowską – czołową polską maratonką i aktualną mistrzynią Polski w biegu na 10 km. Podczas zajęć laureaci otrzymają ponadto oficjalne koszulki Legii Warszawa i atrakcyjne gadżety związane z klubem.

Pomysłodawcą konkursu jest firma Action S.A., właściciel marki ActiveJet oraz sponsor Iwony Lewandowskiej i sponsor główny klubu piłkarskiego Legia Warszawa..

Więcej informacji, w tym regulamin konkursu, można znaleźć TUTAJ.

konkursIwona540