New Balance 1080v12
 
28 stycznia 2012 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Wygraj Prenumeratę Magazynu Bieganie


bieganie okladkaWłaśnie wchodzi do sprzedaży nowy Magazyn Bieganie. Przyznaję, że bardzo dużo tam naprawdę ciekawego materiału i czasami nawet z zazdrością patrzę na niektóre tematy, których my jeszcze nie zrobiliśmy. Ale niech im będzie na zdrowie. 🙂 

Nie będę się rozpisywać, chciałem tutaj przede wszystkim pogratulować dobrego numeru i pokazać kilka obrazków i omówić spis treści.

Życzę utrzymania jakości, co nie jest sprawą łatwą.

Kilka lat temu (chyba już będzie prawie 10) pojawiło się czasopismo OZON. Pamiętam, że przeglądając je myślałem: " Kurcze, naprawdę wysoki poziom, ale nie wierzę, że uda im się to utrzymać i utrzymać w ogóle, chcąc robić takie pismo trzeba jednak schodzić czasami na ziemię". Wykrakałem, OZON padł. Bieganie myślę, że nie padnie z kilku powodów:
– jest robione przez pasjonatów
– rzesza odbiorców rośnie i jest to rzesza wierna bo mocno zdeterminowana na samodoskonalenie się, a o tym przecież głównie jest to pismo.

Dlatego całej redakcji Magazynu Bieganie życzę powodzenia i 100 lat.

A oto kilka słów zachęty ze Wstępniaka, od Naczelnego Biegania Marka Troniny:

odnaczelnegoTrema rzecz zdrowa. Miałem takową we wrześniu 2005 roku, kiedy z drukarni wyszedł próbny numer BIEGANIA, miałem ją w styczniu 2007, kiedy z rozleniwiającego dwumiesięcznego cyklu wydawniczego przeszliśmy na cykl miesięczny. No i teraz też ją mam, bo właśnie osiągnęliśmy moment, o którym myślałem na samym początku pracy z BIEGANIEM jako o czymś docelowym: miesięcznik o 100-stronicowej objętości. Za każdym razem. Zaprawdę, powiadam wam – złożyć te sto stron w jedną całość, za którą ktoś zechce zapłacić, nie jest łatwo. Musi być bowiem: ciekawie, inspirująco, zaskakująco, merytorycznie, ładnie graficznie, lepiej niż u konkurencji. To na początek. Ale czuję, że tym razem stoi za nami kilka lat doświadczeń. To wielka różnica.

Poniedziałek, 23 stycznia 21:00 – Konkurs o Prenumeratę

bieganie spistresciA dla czytelników mamy myślę, ciekawą propozycję. Ci z was, którzy wystartują w najbliższym Półmaratonie Warszawskim lub zastanawiają się nad tym czy wystartować mają szansę wygrania naprawdę fajnej nagrody: dziesięciomiesięcznej prenumeraty nowego Magazynu Bieganie. Zasady konkursu i pytanie konkursowe ogłosimy w poniedziałek 23 stycznia o godzinie 21:00. Przypominam, że aby móc wygrać prenumeratę, trzeba ukończyć Półmaraton Warszawski i odpowiedzieć na zadane pytanie. Mamy pięć nagród – pięć prenumerat. Nawet w ujęciu finansowym jest to całkiem wartościowy prezent: prenumerata kosztuje 80 zł, pojedyncze egzemplarze 11 zł.

Zapraszamy w poniedziałek i zapraszamy do EMPiKów, bo nowe Bieganie można tam już chyba kupić.

UWAGA – OGŁASZAMY KONKURS:

konkurs artystyczny