6 maja 2011 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Testowanie Nike Free


charkadia 1


Już w najbliższy weekend 7-8 maja zapraszamy na plac przed C.H. Arkadia, gdzie odbędzie się testowanie modeli z kolekcji Nike Free – ale tym razem w nietypowej formie!

Zapraszamy Was do Testu Sprawności Nike Free – rozgrywać się on będzie na specjalnie przygotowanym wokół fontanny torze podzielonym na pięć sekcji: Dynamika i Skoczność, Moc, Siła, Koordynacja i Szybkość. Każda z sekcji to inne zadanie sprawnościowe do wykonan…ia. Test będzie polegać na zaliczeniu wszystkich zadań jak najdokładniej i w jak najlepszym czasie.

UWAGA! Co ok. 2 godziny będziemy wyłaniać Mistrzów Testu – jedną dziewczynę i jednego chłopaka, którzy najszybciej pokonają tor sprawności Nike Free. Czekają na nich wyjątkowe nagrody: projekt własnego buta z kolekcji Nike Free w serwisie www.nikeid.com!

Dodatkowo w namiocie Nike Free czekać będzie gratka dla wielbicieli najnowszych technologii: prezentacja Nike Free w technologii MultiTouch, znanej min. z iPodów czy iPadów. Na 103″ plazmie dotykowej będzie można dynamicznie operować multimediami za pomocą więcej niż jednego dotyku: pomniejszać, powiększać, obracać obiekty i intuicyjnie poznawać kolejne obszary wiedzy o Nike Free. Tego jeszcze nie było!

Tor wokół fontanny będzie mieć pięć różnych nawierzchni (asfalt, guma, parkiet, trawa i tartan), dzięki czemu będziecie mogli sprawdzić wszechstronność butów Nike Free. Podczas dwóch weekendowych dni będziemy testować zarówno biegowe, jak i treningowe modele:

• Nike Free Run+2 – o wyjątkowej konstrukcji inspirowanej anatomią stopy, dające wrażenie biegu boso
• Nike Free XT Everyday FIT+ – świetnie tłumiące wstrząsy buty treningowe zaprojektowane dla kobiet uprawiających różne dyscypliny sportu
• Nike Free TR FIT – wyjątkowo elastyczne buty treningowe dla pań zapewniające zakres ruchów porównywalny z tam, jakie daje bosa stopa
• Nike Free XT Quick Fit+ – z lekkim systemem amortyzacji chroniącym przed wstrząsami, sprawdzającym się na różnych typach nawierzchni

Uwolnijcie się i bądźcie z nami w najbliższy weekend!

Sobota, 7 maja: godz. 10.00 – 22.00
Niedziela, 8 maja: godz. 10.00 – 21.00

Możliwość komentowania została wyłączona.