NB 1080v12
 
13 lutego 2011 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Konkurs „Moje biegowe początki”


Napisz o początkach swojej przygody z bieganiem, a trafisz na okładkę książki „Bieganie dla początkujących” i otrzymasz 500 zł!

Wydawnictwo Inne Spacery, które opublikowało takie książki jak „Bieganie metodą Danielsa” oraz „Trening z pulsometrem”, ogłasza niezwykły konkurs literacki.

Opisz swoje pierwsze doświadczenia z bieganiem – wrażenia, motywacje, trudności i ich przezwyciężanie. Nieważne, kiedy to było, nie ważne, jak dużo biegasz, nie ważne, czy startowałeś w jakichkolwiek zawodach.

Na autorów najlepszych utworów (jedną Panią i jednego Pana) czeka nadzwyczajna nagroda. Trafią oni na okładkę książki „Bieganie dla początkujących”, będzie to tłumaczenie książki "Fitness Running" autorów Riicharda L. Browna i Joe Hendersona, którą wydawnictwo Inne Spacery opublikuje w maju bieżącego roku. Dodatkowo zwycięzcy dostaną nagrody finansowe – po 500 zł do wydania na dowolny cel.

Zwycięskie utwory i ich autorzy będą promować nową publikację i zainspirują innych początkujących biegaczy!

Wystarczy napisać tekst o objętości 1500-3000 znaków ze spacjami. Tekst wysłać na adres: redakcja@innespacery.pl. Termin nadsyłania prac: 15.02.2011 – 15.03.2011. Do pliku z tekstem należy dołączyć informacje zawierające imię i nazwisko, adres, wiek, telefon kontaktowy, a także załączyć biegowe zdjęcie.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu na stronie: www.innespacery.pl

Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl