screenTrasyZakop
27 sierpnia 2020 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Filmy Bieganie.pl – Weekendowe Tatry pod butem


Przedstawiamy filmowe wspomnienie z sierpniowego biegania po Tatrach. Wraz z marką New Balance z szerokiego spektrum tatrzańskich szlaków wybraliśmy dla Was 3 propozycje tras. Coś na krótsze i dłuższe wypady dla mniej i bardziej zaawansowanych biegaczy. Zapraszamy do obejrzenia – może nasze wybory Was zainspirują.


Dołączamy poglądowe mapki naszych 3 tras. Na każdej z nich towarzyszyły nam inne modele z trailowej kolekcji New Balance, dostosowane do specyfiki danej wycieczki.

Dolina Olczyska-Nosal-Kuźnice z New Balance FuelCore NITREL Trail V4

szlak1 zakopane

Wierch Poroniec-Rusinowa Polana-Gęsia Szyja-Psia Trawka-Brzeziny z New Balance Fresh Foam More Trail v1 

Trasa RusinowaZakopane

Kuźnice-Hala Gąsienicowa-Karb-Dolina Zielona-Hala Gąsienicowa-Kuźnice z New Balance Shando

TrasaZakop 2

Tras o rozmaitym stopniu trudności w polskich i słowackich Tatrach jest sporo, a powyższe to tylko niektóre z propozycji.

Prosimy też, za każdym razem, gdy wybieracie się w góry – mierzcie siły na zamiary i nawet na krótsze wycieczki weźcie ze sobą choćby lekką kurtkę, czapkę, na pewno coś do picia, małą przekąskę węglowodanową oraz naładowany telefon. Sprawdzajcie prognozy pogody i nie wahajcie się zawrócić – gdy warunki się zaczną pogarszać.

Poza bezpieczeństwem własnym i innych, zwracajcie uwagę na to, jaki wpływ macie na środowisko, w którym się poruszacie. Tatrzański Park Narodowy nie jest boiskiem treningowym ani stadionem, ale unikalną przyrodniczo przestrzenią, w której to my jesteśmy gośćmi.

Fot. Map data: Google, Maxar Technologies.

Możliwość komentowania została wyłączona.