18 marca 2015 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Do ramówki CANAL+ Sport wraca „O co biega”


Wraz z nadejściem wiosny CANAL+ Sport wznawia emisję magazynu „O co biega?”. Program jest autorskim pomysłem Marcina Rosłonia, dziennikarza redakcji sportowej nc+, wielkiego pasjonata i propagatora  biegania. Pierwszy odcinek w środę, 18 marca o 19:30.
 
Odnowiona formuła programu w całości dedykowana będzie rekreacyjnemu i zawodowemu uprawianiu biegania. Jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie tym sposobem spędzania czasu wolnego . „O co biega?” wypełnią nowinki oraz praktyczne porady dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem, jak również tych, których poziom zaawansowania jest wyższy. Wraz z ekspertami Marcin Rosłoń – pomysłodawca i autor programu – oraz współpracujący z nim przy tym magazynie Tomasz Lipiński i Wiktoria Ozga, podpowiedzą jak przygotować się do biegania, dobrać odpowiedni sprzęt, a także zorganizować trening. Program wypełnią rozmowy i praktyczne porady osób, których konsultacja będzie przydatna w każdym aspekcie związanym z tą dyscypliną. Nie zabraknie również ciekawostek i rozmów ze sportowcami oraz znanymi osobami, którzy opowiedzą o swojej pasji do biegania.

– Wiosna to idealny moment, żeby rozpocząć bieganie albo walczyć o nowe rekordy życiowe. W programie „O co biega?" będziemy widzom w tym pomagać. Każdy biegacz, na każdym poziomie zaawansowania, znajdzie coś dla siebie. Bieganie jest przecież tylko nasze. Tworzymy podczas biegów setki, tysiące jednoosobowych zespołów. My też się cały czas uczymy biegania. A kochamy je bez końca. Za przyjemność, endorfiny, powietrze, możliwość przesuwania własnych granic. Biegajmy razem! – zaprasza Marcin Rosłoń, dziennikarz nc+.

Możliwość komentowania została wyłączona.