17 maja 2015 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Bieganie.pl się zmienia


Kilka słów podsumowania na temat zmian jakie zachodzą na Bieganie.pl. Prace nadal trwają więc to co widzicie to nadal tylko część.

Wyszukiwarka.

wyszukiwarka main

W górnym prawym rogu znajdziecie wreszcie wyszukiwarkę, która pomoże wam w poszukiwaniach w przepastnym archiwum Bieganie.pl. Wyszukiwarka zwraca wyniki na podstawie największego pokrycia w tekście wyszukiwanej frazy.

Książki

ksiazki main

Nieco niżej na stronie głównej znajdziecie panel z recenzjami książek dotyczących biegania. W założeniach ma być to repozytorium informacji o wszystkich wydanych książkach na temat biegania. W tekście recencji możemy opublikować więcej niż jedną recenzję a liczba punktów będzie średnią z punktów przyznanych przez autorów. Nie mamy jeszcze jednak jasnej koncepcji – czy ograniczać się tylko do tych wydanych po Polsku, czy nie. Liczymy na jakieś wasze sugestie.

Video

videa main

Podobnie jak w przypadku książek, Video ma byc to repozytorium wszystkich materiałów Video jakie wyprodukiwaliśmy. Jest ich naprawdę dużo i będziemy się starali sukcesywnie je dodawać, czasem sami już nie pamiętamy co nagraliśmy a są to nadal często materiały bardzo wartościowe.

KalendarzBiegowy.pl

Tam znajdziecie stronę z wynikami i krótkimi statystycznymi podsumowaniami ze wszystkich ostatnio rozegranych zawodów biegowych.

zawody kalendarz

BIEGLOG, czyli Blogi na Bieganie.pl

Niedługo powinniśmy oddać w pełni funkcjonalny serwis do blogowania, narazie działa jego wersja testowa, choć właściwie już teraz każdy forumowicz Bieganie.pl może tam prowadzić swojego własnego Bloga. Po oficjalnym uruchomieniu jesteśmy przekonani, że będzie to coś znacznie lepszego niż Blogi na forum.

Nie jesteśmy jeszcze zadowoleni z layoutu strony głównej, pracujemy nad zmianami które wkrótce powinniśmy wdrożyć w życie.

Duża zmiana jaka wejdzie niedługo w życie to reorganizacja MENU. Jeśli chodzi o treść, pojawią się dwa duże przeglądowe, encyklopedyczne opracowania.

Czeka też oczywiście na wdrożenie oficjalna premiera KatalogBiegowy.pl, gdzie tuningujemy i poprawiamy metody pomiarowe. Nasze maszyny mogliście po raz pierwszy zobaczyć w ostatnim odcinku „Z biegu”.

Zawsze słuchamy waszych uwag i sugestii.

Możliwość komentowania została wyłączona.