13 stycznia 2016 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Bieganie. Kobieca strona mocy [KONKURS]


Bieganie. Kobieca strona mocy to nowa książka autorstwa Anny Pawłowskiej-Pojawy, która pojawia się właśnie na polskim rynku biegowym. W naszym serwisie możecie wygrać 5 egzemplarzy tej książki!

Bieganie. Kobieca strona mocy to poradnik dla wszystkich biegających i chcących zacząć biegać kobiet, które miewają słabsze chwile, ale potrafią być bohaterkami, dla których nie ma ograniczeń, bez względu na to czy motywacją dla biegania jest dla nich odzyskanie formy, zgrabna sylwetka czy po prostu czerpanie radości z samego biegu.

Książka przedstawia najprostsze i najpopularniejsze metody rozpoczynania biegania oraz ćwiczenia rozgrzewające. Podpowiada, jak funkcjonować w biegowym świecie, co zrobić, gdy pojawi się kontuzja. Pomoże również wybrać odpowiednie obuwie i strój, w którym poczujesz się komfortowo i kobieco, oraz przydatne gadżety i aplikację sportową. Dowiesz się, jak czerpać radość z biegania i co robić, aby podtrzymać swoją motywację.
Jak podaje wydawca, czyli Wydawnictwo Samo Sedno dzięki poradnikowi:
  • zaczniesz biegać i odkryjesz uzależniające działanie endorfin, które wpłyną na lepsze samopoczucie,
  • zaplanujesz indywidualny trening i dowiesz się, kiedy warto zwrócić się o pomoc do profesjonalnego trenera,
  • poprawisz kondycję, zaczniesz zdrowo się odżywiać, zrzucisz zbędne kilogramy i wzmocnisz samokontrolę,
  • podtrzymasz swoją motywację i nie poddasz się w chwilach zwątpienia,
  • przygotujesz się do udziału w zawodach sportowych, maratonach i ultramaratonach.
Autorką książki jest znana biegaczka amatorka i autorka bloga „Ania biega” – Anna Pawłowska-Pojawa. Zawodowo pracuje jako PR-owiec. W 2014 r. wygrała I Kielecki Bieg Górski (23 km), a w 2013 r. zajęła pierwsze miejsce w Biegu Wedla na dystansie 5,4 km. Była felietonistką „Runner’s World”. Pisze o bieganiu dla tygodnika „Wprost” i współpracuje z serwisem MagazynBieganie.pl.

Książka ma 240 stron (format 16,5 x 23,5 cm) i dostępna jest w cenie 34,90 zł. Więcej informacji na stronie www.samoSsdno.com.pl.

Konkurs

Serwis Bieganie.pl objął patronat nad poradnikiem i z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym do wygrania jest 5 książek Bieganie. Kobieca strona mocy.

Aby wziąć udział w konkursie należy być subskrybentem newslettera Bieganie.pl (zapraszamy do zapisów) i wypełnić poniższy formularz.

Konkurs zakończony. Formularz jest już niedostępny.

* * *

Laureatami naszej zabawy zostali: Janusz Michalski, Sebastian Borowczyk, Anna Zielińska, Dariusz Uchnast i Marek Kuć. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą elektroniczną.

Możliwość komentowania została wyłączona.