2 września 2014 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Biegająca księżniczka poszukiwana!


W weekend 13-14 września wybrany przez adidas książę, będzie szukał biegających księżniczek. Dziewczyny, które spotka na swojej drodze dostaną parę najnowszych butów biegowych adidas Energy Boost!

344255.jpg

Biegałaś kiedyś z prawdziwym księciem?
To nie bajka. Przez całą sobotę i niedzielę (13-14 września) w okolicach warszawskiej Agrykoli, biegający książę będzie wytrwale szukał biegających księżniczek. Może jesteś jedna z nich? Aby się przekonać wystarczy, że przybiegniesz na Agrykolę i spotkasz naszego Księcia. On da Ci do przymierzenia nową parę butów do biegania adidas Energy Boost. Jeżeli będą pasować – dostaniesz je w prezencie, a Twoje bieganie już nigdy nie będzie takie, jak wcześniej. Więcej informacji na www.biegajacaksiezniczka.pl.
To nie bajka – książę i buty czekają na Ciebie!
Dla tych z Was, które nie będą mogły spotkać się z księciem „na żywo” przygotowaliśmy konkurs! Wymyśl, co powiedziałabyś księciu, gdyby on chciał Cię zatrzymać, tylko dla siebie, a Ty wolałabyś biec dalej. To właśnie Twoje zadanie – wejdź na www.biegajacaksiezniczka.pl i zaproponuj swoją krótką odpowiedź w rozmowie z księciem. Na Twój pomysł czekamy do 21 września. Autorki 30 najciekawszych propozycji wygrają buty godne prawdziwej księżniczki biegowych ścieżek – najnowsze adidas Energy Boost.

344254

Jesteś gotowa by zostać biegającą księżniczką? Dołącz do nas na www.biegajacaksiezniczka.pl i https://www.facebook.com/adidasRunningPL
#biegajacaksiezniczka #boostyourrun