New Balance 1080v12
 
29 marca 2012 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

1% podatku dla Małgosi


MałaGosia

Mała Małgosia urodziła się 03 czerwca 2011 roku. Po urodzeniu zdiagnozowano u niej zespół wad wrodzonych w postaci:

– wrodzonej stopy końsko-szpotawej typu „stif-stif”;
– hipoplazji palców obu dłoni (znaczny niedorozwój wszystkich palców prawej dłoni i braki paluszków lewej dłoni);
– obniżonego napięcia mięśniowego;
– wad wzroku (w tym fizjologiczny niekorektywny zez).

Obecne życie Małgosi i jej rodziców polega na ciągłych wizytach w Przychodniach lekarskich, Instytutach, wizytach w szpitalu, wizytach prywatnych i rehabilitacji w poszukiwaniu pomocy dla Małej Małgosi.  Mała Małgosia nie miała szczęścia urodzić się zdrową jak wiele innych dzieci ale i tak miała szczęście bo się urodziła, ma kochających ją rodziców, dziadków, którzy są gotowi zrobić dla niej wszystko co konieczne aby zapewnić jej normalne życie i stworzyć w miarę normalne dzieciństwo. Potrzeby Małej Małgosi są ogromne, konieczna jest długotrwała i bardzo intensywna rehabilitacja zarówno ogólnorozwojowa jak i ruchowa, intensywna diagnostyka i leczenie, a także prywatne leczenie w klinice w Hamburgu.

Upór i konsekwencja rodziców Małej Gosi jest wręcz nieprawdopodobna. Pomóżmy Małej Gosi i pozwólmy jej w przyszłości na możliwość doświadczenia niezwykłej przyjemności jaką jest bieganie, dajmy tej bezbronnej istocie szansę na normalne życie.

Zachęcamy do przekazania 1% podatku z przeznaczeniem na leczenie i rehabilitację Małgosi, której los na starcie nie dał równych szans.

Wystarczy tylko w rozliczeniu podatkowym wpisać KRS Fundacji „Zdążyć z Pomocą” (0000037904) oraz jako cel szczegółowy wpisać „14761 Małgorzata Solka”.

Jeśli możesz przekaż informację o możliwości przekazania podatku na leczenie Małgosi, dalej swoim znajomym, przyjaciołom, rodzinie. Twój 1% nawet ten najmniejszy jest dla Niej ogromnym wsparciem.

www.malagosia.pl

malagosia