NB 1080v12
 
29 stycznia 2009 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

1% może pomóc


kasia1.jpg Zacytuję Wam zdanie, które napisała do mnie Kasia, siostra naszej koleżanki, biegaczki, Agnieszki (Aga mtb), kiedy dowiedziała się o tym, że jest ciężko chora: „Wiesz Wiesiu, zastanawiam się nad tym, że to wszystko jakaś pomyłka, że znalazłam się w złym miejscu, w nieodpowiednim czasie…słyszało się o nowotworach ale myślałam, że mnie to nie dotyczy…pojawia się pytanie – dlaczego? – bez odpowiedzi.” Dzisiaj Kasia pokazuje nam wszystkim jak powinno się walczyć. Jestem przekonany o tym, że pokaże nam również jak zwyciężać. Przed nią jeszcze wiele długich i niełatwych dni, i nocy walki o zdrowie. Potrzebuje wiele siły, cierpliwości, żeby je odzyskać, bo ja wierzę, że je odzyska. Kasia chce pomagać innym w ich walce z chorobą. Już w szpitalu, jest przykładem jak wiara w zwycięstwo i olbrzymia siła woli mogą przybliżać do zdrowia. Pokazuje, że warto walczyć, pokonać słabości i cieszyć się każdego dnia, który zbliża do zdrowia.

Teraz Kasia potrzebuje też naszej pomocy. A my możemy jej pomóc. Ona czuje jak ją wspieramy, czuje pozytywną energię, to daje jej moc. Jednak wiecie, jakie jest życie, żeby się leczyć potrzebne są również pieniądze. Jeśli chcecie pomóc, również w ten sposób, a nie wątpię, że chcecie, bo miałem już wiele pytań o to, podaję Wam numer konta Fundacji im. Agaty Mróz-Olszewskiej przeciwko Leukemii. Agata nasza, wspaniała siatkarka, pokazała jak walczyć. Kasia pokaże jak wygrywać:-)

Fundacja Przeciwko Leukemii im. Agaty Mróz – Olszewskiej 01-496 Warszawa, ul. Morcinka 5/19

Bank PeKaO SA VII O/Warszawa nr 47 1240 1109 1111 0000 0516 5182

Z dopiskiem „ Pomoc dla Kasi Szalaty”

Numer KRS Fundacji potrzebny przy odpisie do PIT-a

Fundacja jest organizacją pożytku publicznego, możemy na to konto przelewać 1% naszych podatków tylko trzeba to wpisać w zeznaniu podatkowym, możemy wpłacać również bezpośrednio na konto. Oczywiście mogą to robić również osoby prawne, czyli np. firmy. Proszę rozpropagujcie to wśród Waszych krewnych znajomych i nieznajomych: -) Pomagajmy, bo nigdy nie wiemy, kiedy my sami będziemy potrzebowali pomocy.

Redakcja Bieganie.pl